Zamknij

Alexis Eddy nie żyje. Gwiazda reality-show "Dopasowani" miała 23 lata

Sylwia Wamej
10.01.2020 15:24
Alexis Eddy
fot. Instagram.com/ Alexis Eddy

Alexis Eddy nie żyje. Jak donoszą amerykańskie media, gwiazda reality-show MTV "Dopasowani" zmarła w miony czwartek. Miała zaledwie 23 lata.

Alexis Eddy nie żyje. Została znaleziona martwa w swoim pokoju

Alexis Eddy nie żyje. W czwartek rano policja w Zachodniej Wirginii dostała informację, że znaleziono martwą kobietę. Jak się później okazało, była nią 23-letnia Alexis, gwiazda reality-show "Dopasowani". Według portalu TMZ przyczyną śmierci było prawdopodobnie zatrzymanie krążenia. Alexis nie była pod wpływem narkotyków. Policjanci czekają na raport toksykologiczny, aby ustalić dokładną przyczynę śmierci.

Alexis Eddy walczyła z uzależnieniami

Jeden z członków jej rodziny miał powiedzieć w rozmowie z mediami, że 23-latka wróciła do domu w środę wieczorem trzeźwa. Następnego dnia znaleziono ją martwą w swoim pokoju. Gwiazda reality-show "Dopasowani" była bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Dzieliła się swoimi historiami związanymi z uzależnieniami. Kilka miesięcy temu napisała, że "jest już czysta". W programie "Dopasowani" lubiła szokować. Widzom zapadła w pamięć szczególnie historia, w której Alexis wyznała, że jej kuzyn został skazany za morderstwo.

Zagłosuj

Oglądasz programy typu reality-show?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW