Zamknij

Alexis Sharkey nie żyje. Ciało 26-letniej instagramerki znaleziono przy drodze

01.12.2020 16:02
Alexis Sharkey nie żyje
fot. Shutterstock.com

Alexis Sharkey nie żyje. Policja w Houston poinformowała, że ciało popularnej na Instagramie influencerki odnaleziono przy jednej z dróg w Teksasie. 26-latka wybrała się do znajomych, jednak nigdy tam nie dotarła. Jaka była przyczyna śmierci Sharkey?

Alexis Sharkey nie żyje. Znaleziono ciało znanej instagramerki

Alexis Sharkey nie żyje. Ciało zaledwie 26-letniej influencerki odnaleziono na poboczu jednej z dróg w Houston, choć policja na początku nie potwierdzała, że chodzi właśnie o Sharkey. Niestety, tragiczną wiadomość potwierdziła mama zmarłej za pośrednictwem mediów społecznościowych po tym, jak rozpoznała ciało córki. 

- Będziemy za Tobą tęsknić, kochanie - napisała Stacey Clark Robinault.

Jak poinformował portal Daily Mail, przyczyna śmierci Alexis nie jest jeszcze znana. Nieoficjalnie jednak mówi się o tym, że na ciele instagramerki nie odnaleziono widocznych ran czy śladów zbrodni. Policja nadal bada okoliczności tragicznego odkrycia.

Alexis Sharkey nie żyje. 26-letnia instagramerka zginęła w niewyjaśnionych okolicznościach

Alexis Sharkey miała odwiedzić znajomych, ale nigdy nie dotarła na miejsce. Jej bliscy zaniepokoili się, gdy nie można było się z nią skontaktować. Mąż internetowej celebrytki Tom zdecydował się zgłosić zaginięcie. Przyjaciółka Alexis podkreśliła, że ta nie zwykła na dłuższy czas rozstawać się ze smartfonem.

- Alexis była mocno przywiązana do swojego telefonu. Była królową mediów społecznościowych. Miała wpływy, to była jej praca - czytamy.

Sharkey starała się wspiąć do pierwszej ligi internetowych influenecerek, jej konto na Instagramie obserwowały ponad 34 tysiące użytkowników.