Zamknij

Ali Wentworth ma koronawirusa. Amerykańska komiczka opublikowała poruszające zdjęcie i wpis

Sylwia Wamej
03.04.2020 11:33
Ali Wentworth
fot. Instagram.com/ Ali Wentworth

Ali Wentworth, amerykańska komiczka i aktorka poinformowała swoich fanów na Instagramie, że jest dotknięta koronawirusem. "Nigdy nie byłam bardziej chora" - napisała 55-letnia aktorka.

Ali Wentworth ma koronawirusa. Amerykańska komiczka opublikowała poruszający wpis i zdjęcie

Ali Wentworth, amerykańska komiczka zarażona jest koronawirusem. Gwiazda poinformowała na swoim Instagramie, że izoluje się w pokoju nowojorskiego apartamentu. Mieszkanie dzieli razem z mężem i córkami. Gwiazda o chorobie poinformowała swoich fanów na Instagramie, publikując poruszające zdjęcie oraz wpis. "Nigdy nie byłam bardziej chora. Wysoka gorączka. Przerażające bóle ciała. Ciężka klatka piersiowa". Ali dodała też, że jest poddana izolacji od rodziny. Gwiazda opublikowała fotografię, na której leży bezsilna w łóżku.

Ali Wentworth o swojej chorobie opowiedziała też w rozmowie z dziennikarzami programu "Good Morning America". Jak zdradziła, pierwsze objawy pojawiły się u niej na spacerze z psem. Zaczęło się od ucisku w klatce piersiowej. "Nigdy nie byłam w formie, ale bez przesady" - zdradziła Ali Wentworth.

Ali Wentworth opowiedziała o objawach koronawirusa

W dalszej części rozmowy Ali dodała, że szybko zaczęły dochodzić kolejne objawy, takie jak wysoka gorączka i problemy z oddychaniem. Gwiazda postanowiła zrobić test na koronawirusa, który niestety wyszedł pozytywnie.

"Czuję się, jakbym miała bardzo, bardzo koszmarną grypę. Ciągle źle się czuję, ale mogę wam zdradzić, co mi pomaga. Paracetamol, rosół, ciepłe kąpiele, kiedy mam dreszcze. No i mam dwa psy, które ze mną śpią" - zdradziła Ali Wentworth.

Ali Wentworth jest aktorką, komiczką oraz producentką. Wystąpiła w takich filmach i serialach, jak m.in. "To skomplkowane",  "Will i Grace", "Call Me Clous" oraz "Nightcap".

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia związane z koronawirusem?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZet.pl/SW