Zamknij

Alicja Bachleda-Curuś i Sebastian Kulczyk. Nowy związek w show-biznesie?

Maciej Friedrich
16.04.2019 10:03
Alicja Bachleda-Curuś i Sebastian Kulczyk. Nowy związek w show-biznesie?
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Nie cichną plotki na temat relacji Alicji Bachledy-Curuś i Sebastiana Kulczyka. Według medialnych doniesień aktorka i biznesmen mają wspólnie spędzić Wielkanoc. Czyżby łączyło ich coś więcej niż przyjaźń?

Alicja Bachleda-Curuś i Sebastian Kulczyk są parą? Takie plotki coraz częściej pojawiają się w mediach. Odkąd polska aktorka rozstała się z Marcinem Gortatem, coraz częściej mówi się o jej bliskiej relacji z synem Jana Kulczyka. Przypomnijmy, że gwiazda zakończyła związek z koszykarzem we wrześniu 2018 roku, co było dla fanów dużym zaskoczeniem. Wyglądali bowiem na wyjątkowo zgraną parę, po przeprowadzce Gortata do Los Angeles zakochani mieli w planach kupno wspólnego mieszkania, mówiło się nawet o ślubie. Ostatecznie jednak różnice charakterów okazały się nie do przeskoczenia i oboje mieli zgodnie zdecydować o rozstaniu. Jak informuje „Dobry Tydzień”, Alicja jest gotowa na nowy związek i zbliżyła się do Kulczyka.

ZOBACZ: Colin Farrell na zdjęciu z synem. Jak wygląda dziecko Alicji Bachledy-Curuś?

Sebastian Kulczyk
fot. TRICOLORS/East News

Alicja Bachleda-Curuś i Sebastian Kulczyk parą?

Aktorka i biznesmen znają się od kilkunastu lat. Plotki o romansie pojawiały się niemal od zawsze, ponieważ nigdy nie kryli, że łączy ich przyjaźń i często widywani byli razem. Nigdy jednak nie potwierdzili, że łączy ich coś więcej, a w jednym z wywiadów dla „Gali” Bachleda-Curuś  wypowiadała się o Kulczyku w bardzo stonowany sposób.

– Lubimy się, bo łączy nas podobne poczucie humoru. Sebastian ma duży dystans do siebie, jest normalnym chłopakiem, choć sytuacja, w której postawiło go życie, jest wyjątkowa.

„Dobry Tydzień” twierdzi jednak, że po rozstaniu Alicja patrzy na przyjaciela nieco inaczej. Dowodem na to ma być opublikowane przez gwiazdę zdjęcie z alpejskiego stoku w St. Moritz, gdzie znajduje się warta 660 milionów złotych willa Kulczyków. Dziennikarze tygodnika sugerują, że Alicja i Sebastian planują spędzić tam razem Wielkanoc.

Zagłosuj

Sądzisz, że Alicję i Sebastiana łączy coś więcej niż przyjaźń?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/gala.pl/MF