Zamknij

Alicja Bachleda-Curuś jest w ciąży? Pokazała nagranie, fani nie mają wątpliwości

Patrycja Chudolińska
05.05.2020 13:29
Alicja Bachleda-Curuś
fot. TRICOLORS/East News

Alicja Bachleda-Curuś opublikowała nagranie, w którym dziękuje lekarzom za ich walkę z pandemią koronawirusa. Internauci zwrócili jednak uwagę na inny, ważny szczegół. Podejrzewają, że gwiazda spodziewa się dziecka.

Alicja Bachleda-Curuś dba o prywatność siebie i swoich bliskich. Aktorka długo ukrywała nowego partnera i fakt, że przyjęła jego zaręczyny. Nie pokazuje również twarzy swojego synka, Henia, którego ojcem jest jej były ukochany Colin Farrell. Gwiazda przebywa na co dzień w Stanach Zjednoczonych, więc nie natyka się często na dziennikarzy i paparazzi. Nie dzieli się również intymnymi szczegółami w mediach społecznościowych. Tożsamość jej nowego narzeczonego wciąż pozostaje tajemnicą.

Ostatnie nagranie na Instagramie przykuło uwagę internautów. Alicja Bachleda-Curuś postanowiła podziękować lekarzom za ogrom pracy, jaką wkładają w walkę z pandemią koronawirusa. Fani nie skupili się jednak na oklaskach i apelu gwiazdy. Ich uwagę zwrócił jej promienny, odmieniony wygląd. Obserwatorzy Alicji pytają w komentarzach o ciążę.

Zobacz także: Alicja Bachleda-Curuś opowiedziała, jaką jest mamą. Zdradziła, jakie ma relacje z Colinem Farrellem

Alicja Bachleda-Curuś jest w ciąży? Fani dopytują

Alicja Bachleda-Curuś na nagraniu dziękuje lekarzom i pielęgniarkom, nagradzając ich oklaskami. Fani zwrócili uwagę, że na nagraniu nie widać jej brzucha, a gwiazda wygląda na "odmienioną". Pytają, czy jest ku temu jakiś szczególny powód.

- Inaczej pani wygląda... ślicznie, ale inaczej... czyżby...?

- Kochana, jesteś w ciąży?!

- Wygląda na to, że ABC spodziewa się drugiego dziecka.

- Stan błogosławiony jak nic! Piękna aura - czytamy w komentarzach.

Co myślicie?

RadioZET.pl/PCH