Zamknij

Alicja Bachleda-Curuś opowiedziała, jaką jest mamą. Zdradziła, jakie ma relacje z Colinem Farrellem

Sylwia Wamej
01.04.2020 14:44
Alicja Bachleda-Curuś
fot. Piotr Korczak/Reporter/East News

Alicja Bachleda-Curuś udzieliła wywiadu Katarzynie Burzyńskiej, w którym opowiedziała o rodzicielstwie. Gwiazda zdradziła, jaką jest mamą dla swojego syna - Henia. Opowiedziała też, jakie ma relacje z tatą Henia - Colinem Farrrellem.

Alicja Bachleda-Curuś opowiedziała o rodzicielstwie. Zdradziła, jaką jest mamą

Alicja Bachleda-Curuś opowiedziała na blogu Baby by Ann o rodzicielstwie. Mama 11-letniego Henia, zdradziła, że synek uważa ją za surową mamę.

"Henio mówi, że jestem najbardziej surową mamą spośród mam jego kolegów, ale to tylko dlatego, że wpoiłam mu takie nasze, polskie wartości i zasady: szacunku dla starszych i kultury osobistej. On jest bardzo spokojny, ma dobry kontakt z rówieśnikami, ale również z dorosłymi, podczas gdy wiele dzieci w jego wieku, szczególnie w Stanach, często nas nie zauważa – nie odpowiada na pytania, lekceważy. Ja wychowałam się w zupełnie innym duchu, więc też chciałam, żeby Henio znał nasze wartości. Uważałam, że będzie mu łatwiej, lepiej w życiu, jeżeli będzie miał dużo pokory i szacunku w sobie. I tak go wychowuję" - zdradziła gwiazda.

Alicja Bachleda-Curuś o relacjach z Colinem Farrellem

Alicja zdradziła też, jakie relacje ma ze swoim byłym partnerem i tatą Henryka - Colinem Farrellem.

"Staramy się za dużo nie zdradzać nawzajem o sobie, ale mogę się o nim wypowiadać wyłącznie pozytywnie. Mimo że często jest w rozjazdach, stara się być obecny w życiu Henia jak nie fizycznie, to wirtualnie" - podkreśliła aktorka w rozmowie z Kasią Burzyńską.

Gwiazda zdradziła też, że obowiązkami wychowawczymi para dzieli się po równo.

"Dzielimy się tym po równo. Gdy coś przeskrobie, raczej wyperswadowujemy, rozmawiamy z nim, tłumaczymy, co jest dobre a co złe. Karą może być brak iPada przez dzień, ale on sobie świetnie z tym radzi, np. chwytając za książkę" - wyznała Alicja Bachleda-Curuś.

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell poznali się w 2008 roku na planie filmu "Ondine". Po roku związku urodził się ich syn - Henry Tadeusz.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZEt.pl/SW