Zamknij

Alicja Bachleda-Curuś w bikini. Aktorka zachwyciła fanów. "Cudowna" [FOTO]

01.07.2020 09:06
Alicja Bachleda-Curuś
fot. VIPHOTO/East News

Alicja Bachleda-Curuś wypoczywa w górach, na Instagramie opublikowała zdjęcie w kostiumie kąpielowym. Fani nie kryli zachwytu nad urodą polskiej aktorki. Gwiazda nie wybrała się nad rzekę sama, o czym wspomniała w internetowym wpisie. 

Alicja Bachleda-Curuś to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, której udało się zabłysnąć także poza granicami naszego kraju. Doskonale znana polskim widzom między innymi jako Zosia z "Pana Tadeusza" Andrzeja Wajdy, została doceniona w Stanach Zjednoczonych dzięki rolom w takich filmach jak "Handel" czy "Ondine". W mediach głośno było o związku Alicji z jednym z największych gwiazdorów Hollywood, Colinem Farrelem. Para ma dziecko, syna Henry'ego Tadeusza, jednak ich relacja nie wytrzymała próby czasu. Ostatecznie rozstali się w 2011 roku po trzech latach wspólnego życia.

Bachleda-Curuś jest aktywna w mediach społecznościowych i nie daje o sobie zapomnieć licznemu gronu fanów. Na jej profilu na Instagramie regularnie pojawiają się nowe zdjęcia. Nie jest tajemnicą, że wielbiciele Alicji doceniają nie tylko jej aktorski talent, ale także nieprzeciętną urodę. Nic więc dziwnego, że nowe zdjęcie aktorki, na którym pozuje w kostiumie kąpielowym, wywołało niemałe poruszenie wśród fanów.

 Alicja Bachleda-Curuś jest w ciąży? Pokazała nagranie, fani nie mają wątpliwości

Alicja Bachleda-Curuś w bikini. Aktorka pozowała w górach

Na profilu Alicji Bachledy-Curuś na Instagramie pojawiło się zdjęcie znad górskiej rzeki. Polka aktorka korzysta z pogody i postanowiła zrelaksować się nad wodą. Pochwaliła się zdjęciem w bikini, które zachwyciło fanów. Gwiazda nie wybrała się na wycieczkę sama, zabrała ze sobą syna oraz ukochaną suczkę Lunę.

- Plusk górskiej rzeki, czy może być lepiej? Nawet Lunie się podobało  - napisała pod zdjęciem.

Fani docenili zarówno piękno Sequoia National Park, jak i urodę Alicji. Pod zdjęciem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy, w których fani prześcigali się w komplementach.

- Jesteś śliczna.

- Naturalna ślicznotka - czytamy.

Ciężko nie zgodzić się z opiniami internautów.