Zamknij

Alicja Bachleda-Curuś przygotowuje się do ślubu? Kim jest jej nowy partner?

Judyta Wanicka
10.09.2019 14:25
Alicja Bachleda-Curuś
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/EASTNEWS

Alicja Bachleda-Curuś wkrótce weźmie ślub z nowym partnerem? Według najnowszych doniesień aktorka jest zaręczona i powoli przygotowuje się do uroczystości. Od niedawna na jej palcu można zauważyć okazały pierścionek. Kim jest nowy ukochany Alicji Bachledy-Curuś?

Alicja Bachleda-Curuś weźmie ślub z nowym ukochanym?

Alicja Bachleda-Curuś wzbudziła niemałą sensację na pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka, pojawiając się w towarzystwie pewnego przystojnego bruneta. Aktorka i jej nowy partner szli do kościoła trzymając się za ręce. W mediach od razu pojawiły się plotki, że Alicja Bachleda-Curuś wreszcie znalazła miłość, a nawet jest już na etapie przygotowań do ślubu. Osoby z otoczenia gwiazdy zdradzają, że na jej palcu pojawił się pierścionek zaręczynowy. Rzeczywiście, na zdjęciach z mszy można zauważyć, że na palcu serdecznym aktorki błyszczy elegancka biżuteria.

Alicja Bachleda-Curuś na razie milczy na temat zaręczyn i ślubu. Pewnie nauczona doświadczeniem woli nie afiszować się z nowym związkiem, by nie zapeszyć. Przypomnijmy, że we wrześniu 2018 roku gwiazda nieoczkowanie zakończyła związek z Marcinem Gortatem. Koszykarz i aktorka byli ze sobą 1,5 roku. Do tej pory żadne z nich nie zdradziło prawdziwej przyczyny rozstania. Nieoficjalnie mówiło się, że Bachleda-Curuś nie podzielała wizji związku Gortata, który marzył, by po ślubie aktorka zajęła się domem i dziećmi.

Alicja Bachleda-Curuś zakochana. Kim jest nowy partner gwiazdy?

Alicja Bachleda-Curuś od lat usiłuje zrobić karierę w Hollywood. Jednak do tej pory nie miała większego szczęścia do ról, a jeśli było o niej głośno, to głównie w kontekście nowych związków. W 2018 roku gwiazd związała się z Colinem Farrellem, któremu wkrótce urodziła syna Henry'ego Tadeusza. Związek rozpadła się po dwóch latach. Od tamtej pory aktorkę łączono z wieloma mężczyznami, ale z żadnym nie udało jej się nawiązać trwałej relacji. Być może nowy partner Alicji Bachledy-Curuś okaże się miłością na całe życie.

Gwiazda po raz pierwszy pokazała się z nowym ukochanym na mszy żałobnej w intencji Piotra Woźniaka-Staraka w Konstancinie-Jeziornie. Na razie nie wiadomo, kim jest towarzysz Alicji Bachledy-Curuś ani czym się zajmuje. Widać jednak, że oboje wyraźnie mają się ku sobie. Jeśli doniesienia o ślubie okażą się prawdziwe, można liczyć na to, że aktorka sama przedstawi ukochanego w mediach.

Zagłosuj

Czy Alicja Bachleda-Curuś tym razem znalazla milość na całe życie?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW