Zamknij

Alicja Bachleda-Curuś ścięła włosy. Postawiła na modną fryzurę [FOTO]

22.10.2020 18:39
Alicja Bachleda-Curuś
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Alicja Bachleda-Curuś ma nową fryzurę. Polska gwiazda usiłująca przebić się w Hollywood pochwaliła się metamorfozą na Instagramie. Aktorka ścięła włosy i zafundowała sobie modny efekt. 

Alicja Bachleda-Curuś rzadko pojawia się na wielkim ekranie, za to częściej można ją oglądać w mediach społecznościowych. Aktorka, którą można było podziwiać w filmie "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" Patryka Vegi właśnie zaskoczyła fanów fryzjerską metamorfozą. Aktorka ścięła włosy do modnej obecnie długości. Mama Henry'ego Tadeusza pochwaliła się nową fryzurą na Instagramie i wzbudziła zachwyt wśród obserwatorów.

Alicja Bachleda-Curuś wciąż należy do grona najpiękniejszych polskich aktorek. Jej urodę i talent docenił szereg reżyserów w Polsce i za granicą. Aktorka zadebiutowała w "Syzyfowych pracach" Pawła Komorowskiego, potem pojawiła się we "Wrotach Europy" Agnieszki Holland, aż w końcu nadeszła przełomowa rola Zosi w "Panu Tadeuszu" Andrzeja Wajdy. Bachleda-Curuś szybko spróbowała przebić się w Hollywood. Tam udało jej się zagrać w takich produkcjach jak "Ondine", "Handel", "Dziewczyna ma kłopoty" czy "The American Side". Równie głośno było o jej związku z Colinem Farrellem, z którym ma syna Henry'ego Tadeusza. Ostatnio  mówi się, że Alicja Bachleda-Curuś jest zaręczona z partnerem, z którym pojawiła się na pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka.

Alicja Bachleda-Curuś szczerze o byłym partnerze. "Stara się być obecny w życiu Henia"

Alicja Bachleda-Curuś pokazała się w nowej fryzurze 

Z nadejściem jesieni Alicja Bachleda-Curuś postanowiła poddać się ostremu cięciu. Aktorka skróciła włosy do ramion i uformowała je w modnego long boba.

Ciach, ciach. Nadszedł czas na zmianę - pochwaliła się na Instagramie. 

W komentarzach posypały się komplementy na temat nowego wyglądu gwiazdy "Pitbulla". A wam jak się podoba Alicja Bachleda-Curuś w takim wydaniu?