Zamknij

Alicja Bachleda-Curuś szczerze o byłym partnerze. "Stara się być obecny w życiu Henia"

Patrycja Chudolińska
23.03.2020 18:21
Alicja Bachleda-Curuś
fot. Michal Wargin/East News

Alicja Bachleda-Curuś rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym. Tym razem postanowiła zrobić wyjątek. W rozmowie dla portalu "Baby by Ann" ujawniła kulisy swojej relacji z byłym partnerem oraz synem, Heniem.

Alicja Bachleda-Curuś o relacji z Colinem Farrellem

Alicja Bachleda-Curuś to jedna z najbardziej znanych polskich aktorek. Gwiazda jest doceniana zarówno w naszym kraju, jak i za granicą. Kariera w Stanach Zjednoczonych pozwoliła jej poznać Colina Farrella, któremu w 2009 roku urodziła syna. Choć drogi pary się rozeszły, rodzice dbają o dobre wzajemne relacje.

- Poznałam jego tatę i rozpoznaliśmy w sobie taką więź, że temat dziecka stał się bardzo otwarty. To nasze uczucie spowodowało, że przyjęliśmy rzeczywistość taką, jaka jest. Jak się okazało, że Henio się pojawi, towarzyszyła mi niepewność, ale nie obawiałam się, że nie sprostam. Wiedziałam, że dam sobie radę. (...) No i jak tylko Henio się urodził, od razu poczułam do niego miłość. Już jak byłam w ciąży czułam ten instynkt bardzo silnie - zdradziła Alicja Bachleda-Curuś w rozmowie z Katarzyną Burzyńską-Sychowicz dla portalu "Baby by Ann".

Alicja Bachleda-Curuś przyznaje, że była bardzo aktywna zawodowo także po narodzinach syna. Łączenie kariery i macierzyństwa początkowo było dla niej trudne, jednak ostatecznie pozwoliło jej wprowadzić w życiu zdrowy balans. Aktorka podkreśla, że dzięki odrzucaniu części ról "nabrała dystansu i spokoju".

Alicja Bachleda-Curuś zdradza, czy chciałaby zostać znowu mamą

Alicja Bachleda-Curuś stara się utrzymywać dobre relacje ze swoim byłym partnerem, Colinem Farrellem. Ojciec również pragnie być obecny w życiu ich syna.

- Mimo że często jest w rozjazdach, stara się być obecny w życiu Henia, jak nie fizycznie, to wirtualnie (...) Staraliśmy się nigdy nie dać Heniowi odczuć, że czegoś mu brakuje. Wypełniliśmy tę potencjalną lukę dużą dawką miłości i atencji, uwagi - mówi Alicja Bachleda-Curuś.

Aktorka stara się wychowywać syna zgodnie z polskimi wartościami. Uczy go szacunku do ludzi, lojalności i szczerości. Stara się rozwijać także jego liczne zainteresowania.

- Oprócz aktorstwa interesuje się również reżyserią, ma niesamowitą wiedzę o filmach, wie, kto jaki film wyreżyserował, kto zrobił zdjęcia, kto muzykę, w jakim roku film powstał; wie o filmach absolutnie wszystko. To jest jego pasja, oprócz dinozaurów i zwierząt.

Alicja Bachleda-Curuś obecnie jest zaręczona z nowym partnerem. Niedawno pochwaliła się zdjęciem pierścionka zaręczynowego. W wywiadzie dla "Baby by Ann" odpowiedziała na pytanie, czy chciałaby znów powiększyć rodzinę.

- Jestem otwarta na tę myśl, bo posiadanie dużej rodziny jest wspaniałe, posiadanie rodzeństwa jest wspaniałe. No i fajnie mieć swój klan, żeby przekazać dalej wartości, których się nauczyliśmy, żeby to wszystko miało kontynuację. Więc… kto wie? Być może? - odpowiedziała.

RadioZET.pl/PCh