Zamknij

Alicja Bachleda-Curuś zaręczona. Aktorka rozwiała wszystkie wątpliwości

Patrycja Chudolińska
28.02.2020 21:24
Alicja Bachleda-Curuś
fot. Instagram/@alicjabc

Alicja Bachleda-Curuś w rozmowie z dziennikarzami potwierdziła plotki o zaręczynach. Aktorka pokazała przepiękny pierścionek.

Alicja Bachleda-Curuś zaręczona

Alicja Bachleda-Curuś niewiele mówi o swoim życiu prywatnym. Od czasu rozpadu jej związków z Colinem Farrellem oraz Marcinem Gortatem aktorka wolała zachowywać wszelkie informacje na temat nowych relacji wyłącznie dla siebie. W sierpniu 2019 roku przykuła uwagę mediów, gdy na pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka pojawiła się po raz pierwszy z nowym partnerem. Kilka miesięcy później na jednym ze zdjęć na Instagramie obserwatorzy dopatrzyli się pierścionka z brylantem. Gwiazda nie komentowała jednak narastających plotek ani nie odpowiadała na pytania fanów na ten temat.

Teraz Alicja Bachleda-Curuś najwyraźniej postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości i niedopowiedzenia. Aktorka w rozmowie z "Pudelkiem" potwierdziła, że biżuteria na jej palcu to tak naprawdę pierścionek zaręczynowy.

Alicja Bachleda-Curuś pokazała pierścionek zaręczynowy

Dziennikarz "Pudelka", Michał Dziedzic, przeprowadził rozmowę z Alicją Bachledą-Curuś na imprezie W. Kruk. Przy okazji prezentacji nowej kolekcji jubilera zapytał, jaki jej zdaniem powinien być perfekcyjny pierścionek zaręczynowy.

- Tak powinien wyglądać - powiedziała aktorka, pokazując biżuterię na palcu.

Fani na Instagramie zalewają Alicję gratulacjami i życzeniami szczęścia.

RadioZET.pl/PCh