Zamknij

Alicja Bachleda-Curuś zaręczona? Pokazała zdjęcie z pierścionkiem [FOTO]

Maciej Friedrich
02.01.2020 13:01
Alicja Bachleda-Curuś zaręczona? Pokazała zdjęcie z pierścionkiem [FOTO]
fot. Michal WARGIN/East News

Alicja Bachleda-Curuś pochwaliła się w sieci zdjęciem z sylwestrowej imprezy. Uwagę fanów aktorki przykuł imponujący pierścionek oraz tajemniczy mężczyzna na drugim planie. Internauci gratulują gwieździe zaręczyn. Czy Alicja faktycznie planuje ślub?

Alicja Bachleda-Curuś jako aktorka radzi sobie doskonale zarówno w Polsce, jak i za granicą. Krajowi widzowie ostatni raz mogli oglądać ją w filmie Patryka Vegi "Pitbull. Niebezpieczne kobiety". Bardzo głośno mówiło się o jej związku z hollywoodzkim gwiazdorem Colinem Farellem, z którym ma syna Henry'ego Tadeusza. Para rozstała się w 2011 roku. Gwiazda była także związana z Marcinem Gortatem.

Alicja stara się chronić swoje życie prywatne i niezbyt chętnie dzieli się nim w mediach społecznościowych. W mediach zawrzało, gdy pojawiła się u boku tajemniczego mężczyzny na pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka 1 stycznia 2020 roku Bachleda-Curuś opublikowała w sieci noworoczne życzenia dla fanów. Ogromne poruszenie wywołało zdjęcie, które pokazała aktorka.

Alicja Bachleda-Curuś zaręczona? Pokazała zdjęcie z pierścionkiem

Alicja Bachleda-Curuś złożyła fanom życzenia za pośrednictwem Instagrama.

- Szczęśliwego Nowego Roku! Niech ten 2020 będzie jeszcze lepszy, niech wszystko, nad czym pracowaliśmy w tym odchodzącym, ma swoje zwieńczenie, niech się spełnia! Bądźmy dla innych dobrzy, dla siebie samych łaskawi. Kochajmy i cieszmy się każdym dniem! - napisała aktorka.

Największe poruszenie wzbudziło jednak zdjęcie z sylwestrowej imprezy, jakie opublikowała gwiazda. Widać na nim imponujących rozmiarów pierścionek zdobiący palec Alicji. Co więcej, w tle dostrzec można tajemniczego mężczyznę. Dla części fanów oczywiste jest, że to pierścionek zaręczynowy.

- Wszystkiego, co najlepsze dla Pani. Jeśli to piękny pierścień zaręczynowy na Pani palcu to również gratuluje!

- Gratulacje, czekałaś za długo na miłość, nie mogę się doczekać twojego ślubu i więcej dzieci - czytamy w komentarzach.

Aktorka do tej pory nie skomentowała spekulacji fanów.

RadioZET.pl/MF