Zamknij

Alicja Janosz świętuje 7. urodziny synka. Pokazała piękne zdjęcia [FOTO]

17.09.2021 13:21
Alicja Janosz
fot. Tomasz Zukowski/East News

Alicja Janosz i Bartosz Niebielecki siedem lat temu doczekali się synka Tymona. Dumni rodzice świętują urodziny pociechy. Z tej okazji na profilu Alicji Janosz pojawiły się piękne zdjęcia i życzenia urodzinowe dla chłopca.

Alicja Janosz i Bartosz Niebielecki siedem lat temu zostali rodzicami synka Tymona. Chłopiec jest oczkiem w głowie rodziców i często gości w instagramowych kadrach Alicji Janosz. Tym razem dumna mama opublikowała piękne życzenia urodzinowe dla chłopca, dołączając do nich zdjęcia Tymona.

Zobacz też:  Alicja Janosz świętuje na Instagramie. Jak dzisiaj wygląda pierwsza zwyciężczyni polskiego "Idola"?

Alicja Janosz świętuje 7. urodziny synka. Pokazała piękne zdjęcia [FOTO]

"7 lat!!! Synuś, moja wdzięczność za Ciebie nie ma granic. To zaszczyt być Twoją mamusią. Kocham i uwielbiam..." - napisała piosenkarka. Pod postem posypało się mnóstwo urodzinowych życzeń dla chłopca. "Samych dziecięcych cudowności",  "sto lat Tymku", "spełnienia marzeń dla Tymka", "wszystkiego dobrego" - pisali fani gwiazdy.

Alicja Janosz dała się poznać fanom jako zwyciężczyni pierwszej edycji show "Idol". W finale 16-letnia wówczas Alicja pokonała m.in. Ewelinę Flintę i Szymona Wydrę. Początkowo jej twórczość po programie była krytykowana, jednak z czasem Alicja znalazła własną drogę. Ostatni album gwiazdy "Alicja Janosz dzieciom" ukazał się w marcu 2020 roku.

Synek Alicji Janosz
fot. Instagram.com/ Alicja Janosz