Zamknij

Alicja Nauman pokazała odważne zdjęcie. Córka Pauliny Młynarskiej nago w rzece [FOTO]

09.06.2021 13:54
Alicja Neuman
fot. Mariusz Gaczynski/East News

Alicja Nauman, córka Pauliny Młynarskiej zaprezentowała odważne zdjęcie na Instagramie. Chcąc zwrócić uwagę ludzi na problem związany z zaśmiecaniem planety, pokazała nagą fotografię z rzeki.

Alicja Nauman, córka Pauliny Młynarskiej bardzo często zwraca uwagę na swoim Instagramie na sprawy związane z ekologią. Tym razem poruszyła temat zaśmiecania naszej planety. Aktywistka pokazała nagie zdjęcie z rzeki. Fotografią zwróciła uwagę na problem plastikowych śmieci znajdujących się m.in. w oceanach, przyczyniających się do śmierci wielu gatunków zwierząt. To już kolejny raz, gdy Alicja Nauman nagim zdjęciem porusza kwiestę zaśmiecania plastikiem naszej planety.

Zobacz też: Córka Pauliny Młynarskiej z żoną. Tak wygląda partnerka Alicji Nauman

Alicja Nauman pokazała odważne zdjęcie. Córka Pauliny Młynarskiej nago w rzece [FOTO]

"Najbardziej lubię prać na golasa" - napisała córka Pauliny Młynarskiej. Zresztą na Instagramie Alicji Nauman można znaleźć mnóstwo performance'ów czy akcji uświadamiających ludzi w temacie m.in. ekologii. Nauman na co dzień spełnia się jako choreografka oraz tancerka.

Prywatnie Alicja Nauman w 2019 roku wzięła ślub z Dorotą Wróblewską, która również jest aktywistką. Ceremonia ślubna odbyła się w Wielkiej Brytanii.