Zamknij

Siostra Julii Wieniawy wystąpi w serialu. Alicja Wieniawa-Narkiewicz zostanie gwiazdą?

17.08.2020 10:23
Julia Wieniawa
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Alicja Wieniawa-Narkiewicz to przyrodnia siostra Julii Wieniawy. Piękna dziewczyna, która przypomina Emmę Watson, właśnie dostała rolę w serialu Polsatu. Kim jest i jak wygląda Alicja Wieniawa-Narkiewicz?

Alicja Wieniawa-Narkiewicz zagra w serialu Polsatu. Przyrodnia siostra Julii Wieniawy pojawiła się na okładce magazynu "Flesz". Jak podaje czasopismo, Alicja Wieniawa-Narkiewicz wkrótce wystąpi w hitowym serialu Polsatu. Do tej pory młodziutką aktorkę można było podziwiać w produkcji TV4 "Oko za oko". Czy nowa rola przyniesie jej sukces na miarę sławnej siostry, która planuje karierę w USA? 

Julia Wieniawa chętnie pokazuje członków swojej rodziny w mediach społecznościowych. Aktorka najczęściej pojawia się w towarzystwie mamy, Marty Wieniawy-Narkiewicz, które jest jej menadżerką i najwierniejszą przyjaciółką, ale na Instagramie można było zobaczyć również zdjęcia gwiazdy z ojcem, siostrą Wiktorią i babcią. Tata Julii Wieniawy, Konrad Wieniawa-Narkiewicz, jest cenionym artystą plastykiem. Powoli głośno robi się także o przyrodniej siostrze gwiazdy, Alicji Wieniawie-Narkiewicz. Urocza nastolatka dostała rolę w Polsacie i przygotowuje się do podboju show-biznesu. 

Julia Wieniawa pokazała babcię i siostrę. Fani pod wrażeniem urody babci [FOTO]

Alicja Wieniawa-Narkiewicz zagra w serialu. Kim jest siostra Julii Wieniawy?

Alicja Wieniawa-Narkiewicz do tej pory nie pojawiała się na salonach i tylko sporadycznie można było ją zobaczyć na zdjęciach z Julią Wieniawą. Tymczasem urocza dziewczyna ma na koncie drobne epizody telewizyjne i rolę w serialu "Oko za oko", w którym wciela się w Zuzę, córkę głównych bohaterów. Wzięła również udział w tanecznym programie emitowanym w dziecięcej stacji Teletoon+. 

Młodsza siostra Julii Wieniawy ma jednak szansę przebić się do pierwszej ligi młodych gwiazd show-biznesu. Jak podaje "Flesz", Alicja Wieniawa-Narkiewicz dostała rolę w hitowym serialu Polsatu.

Przyrodnia siostra Julii Wieniawy ma 17 lat i jest uroczą brunetką o alabastrowej cerze. Wielu internautów twierdzi, że Alicja jest podobna do Emmy Watson i trudno się z tym nie zgodzić, oglądając jej zdjęcia na Instagramie. Alicja Wieniawa-Narkiewicz faktycznie przypomina słynną Herminę z "Harry'ego Pottera". Widać również pewne podobieństwo do Julii Wieniawy. Zobaczcie, jak wygląda śliczna siostra gwiazdy "Zawsze warto". 

Posłuchaj podcastu