Zamknij

Allan Krupa nie popiera marszów LGBT. Syn Edyty Górniak podzielił się kontrowersyjnym wyznaniem

Judyta Wanicka
22.10.2019 14:56
Allan Krupa i Edyta Górniak
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Allan Krupa wyznał, że nie popiera marszów równości organizowanych przez środowiska LGBT. Syn Edyty Górniak jest przeciwny manifestowaniu na ulicach odmienności seksualnej. Jednocześnie deklaruje, że szanuje osoby o odmiennej orientacji.

Allan Krupa jest synem Edyty Górniak i producenta muzycznego Dariusza Krupy. Ponad rok temu chłopak wrócił z USA i wstąpił do liceum kadeckiego, które przygotowuje do zawodowej służby wojskowej. Allan zdradził w programie "Dzień Dobry TVN", że chciałby studiować na Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie i szkolić się w kierunku snajperskim. Tymczasem 15-latek chętnie chwali się efektownymi zdjęciami z poligonu, czym przyciąga rzesze obserwatorów. Ostatnio zorganizował dla swoich fanów zabawę w pytania i odpowiedzi na Instagramie. Szczególnie ciekawie zabrzmiała jego opinia na temat działalności środowiska LGBT.

Allan Krupa nie popiera marszów równości

Syn Edyty Górniak, mimo nastoletniego wieku, preferuje typowo męskie rozrywki. Ponadto kreuje się na gorliwego patriotę i prawdziwego twardziela, który jest gotowy ruszyć do walki w obronie ojczyzny. W zabawie Q&A Allan wyznał, że chciałby wziąć udział w misji pokojowej.

Nie mogę doczekać się wyjazdu na misję, bo będzie to pamiątka na całe życie - wyznał.

Okazuje się, że 15-letni syn Edyty Górniak ma także sprecyzowane poglądy odnośnie tego, co aktualnie dzieje się w kraju. Fani byli ciekawi, co taki "samiec alfa" jak on myśli o środowisku LGBT, które niedawno organizowało marsze równości w całej Polsce. Allan Krupa wyznał, że choć szanuje osoby o odmiennej orientacji, nie popiera - jak to określił - "propagandy" LGBT. Jest także przeciwny prowokacyjnemu manifestowaniu swojej odmienności seksualnej.

Czy tolerujesz osoby LGBT? - zapytał ktoś z internautów. 

Tak, ale nie protesty i propagandę - odpowiedział stanowczo.

Dlaczego nie protesty, możesz rozwinąć? - dopytywał Allana fan.

Moim zdaniem protestowanie i "marsze równości" są dość prowokujące, jak już mogliśmy zobaczyć np. w Białymstoku. Przecież wiadomo, że LGBT nie będzie tolerowane przez większość społeczeństwa, bo jest to po prostu niezgodne z wiarą naszego kraju - stwierdził Krupa. 

Szczerze szanuję ludzi z tego środowiska, bo znam wielu i są to wspaniali ludzie ze swoimi zasadami. Ale szczerze, nikogo nie obchodzi, co kto robi w łóżku - powiedział.

Allan Krupa wystąpi z Edytą Górniak w "My Way"

Allan Krupa wystąpi u boku Edyty Górniak w programie TVN "My Way". W reality show diwa pokaże widzom, jak zdaje na prawo jazdy. Emocji z pewnością nie zabraknie, nie tylko dlatego, że Edyta panicznie boi się wsiąść za kółko, ale również ze względu na obecność 15-letniego syna gwiazdy. Co konkretnie będzie robił Allan? Na początku był pomysł, by syn Edyty Górniak uczył się jazdy na motocyklu pod okiem instruktora, ale Edycie wydało się to zbyt niebezpieczne. Wygląda więc na to, że 15-latek będzie jedynie przygląda się poczynaniom mamy i wspierał ją w trudnych chwilach. Szczegółów dowiemy się już niedługo. Premiera "My Way" z Edytą Górniak i Allanem Krupą przewidziana jest na 30 października.

RadioZET.pl/jw