Zamknij

Allan Krupa będzie walczył w FAME MMA? Edyta Górniak załamana

14.09.2020 14:47
Edyta Górniak i Allan Krupa
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Edyta Górniak słynie z ogromnej troski o ukochanego syna Allana. Nic dziwnego, że piosenkarka mocno zmartwiła się, gdy zaledwie 16-letni chłopak miał otrzymać propozycję walki w ramach FAME MMA. Czy gwiazda pozwoli synowi na konfrontację w ringu?

Edyta Górniak od lat cieszy się niesłabnącą popularnością i statusem jednej z największych gwiazd polskiej piosenki. Choć wokalistka nie rozpieszcza fanów coraz to nowymi wydawnictwami płytowymi, nadal nazywana jest "polską diwą", a dla wielu jest po prostu najbardziej utalentowaną krajową piosenkarką. W 1994 roku piosenką "To nie ja" zrobiła furorę i zajęła drugie miejsce w 39. finale Konkursu Piosenki Eurowizji. Na swoim koncie ma takie hity, jak "Dotyk" czy "Invisible", niejednokrotnie była porównywana do światowych gwiazd pokroju Celine Dion. Do dziś jej występy cieszą się ogromną popularnością, a media nieustannie śledzą jej życie zawodowe i prywatne. Życie, o którym często chętnie opowiada sama Edyta.

Edyta Górniak ma za sobą kilka nieudanych związków i otwarcie mówi o swoich miłosnych niepowodzeniach. W latach 2005 roku artystka poślubiła Dariusza Krupę i choć ich małżeństwo zakończyło się po 12 latach, to na świat przyszedł ich syn Allan Karol Krupa. Nie jest tajemnicą, że 16-letni obecnie chłopak jest oczkiem w głowie wokalistki, która niejednokrotnie opisywała, jak za nim tęskni i martwi się o ukochane dziecko. Kiedy w mediach pojawiła się informacja o tym, że Allan miałby wystąpić na ringu i stoczyć ostrą walkę, Górniak ostro wypowiedziała się na temat tego pomysłu.

 Allan Krupa nie popiera marszów LGBT. Syn Edyty Górniak podzielił się kontrowersyjnym wyznaniem

Edyta Górniak zabroni Allanowi występu na FAME MMA?

FAME MMA to polska federacja organizująca walki w formule MMA, w których jednak nie uświadczymy profesjonalnych sportowców, a najczęściej celebrytów. Ich pojedynki, choć często dalekie od sportowej sztuki, wzbudzają ogromne zainteresowanie i przynoszą imponujące dochody. Wśród walczących "gwiazd" mogliśmy oglądać już między innymi Martę Linkiewicz czy Popka. Teraz propozycję dołączenia do FAME MMA i walki na ringu otrzymać miał Allan Krupa. Nastolatek jednak nadal musi liczyć się ze zdaniem sławnej mamy, która nie wyobraża sobie ukochanego syna występującego w brutalnym show. Jednoznacznie skomentowała sprawę w rozmowie z "Faktem".

- Powiedziałam mu, że dopóki żyję, to nie. Może jak skończy 18 lat i będzie chciał odpowiadać za to, że ma coś złamane. Nie wyobrażam sobie patrzeć, jak on się z kimś bije, bo to jest agresja - czytamy.

Allan Krupa staje się coraz bardziej samodzielny, nagrał nawet własną piosenkę. Myślicie, że ukochany syn Edyty Górniak posłucha mamy?