Zamknij

Allan Krupa wystąpi w reality show "My Way". Syn Edyty Górniak zarobi fortunę

Judyta Wanicka
23.09.2019 15:02
Edyta Górniak i Allan Krupa
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Syn Edyty Górniak, Allan Krupa, pojawi się w programie "My Way" u boku swojej słynnej mamy. Co w reality show będzie robił 15-latek, tego na razie nie wiadomo. Nie jest jednak tajemnicą, ile pieniędzy za "My Way" zarobi Allan Krupa. Edyta Górniak wynegocjowała dla syn pokaźna sumę, jakiej nie zgarnął w telewizji jeszcze żaden nastolatek.

To już pewne: Allan Krupa wystąpi u boku Edyty Górniak w programie TVN "My Way". W reality show diwa pokaże widzom, jak zdaje na prawo jazdy. Emocji z pewnością nie zabraknie, nie tylko dlatego, że Edyta panicznie boi się wsiąść za kółko, ale również ze względu na obecność 15-letniego syna gwiazdy. Allan Krupa będzie wspierał mamę w niełatwym zadaniu. Choć nie będzie tam główną gwiazdą, jego mama dopilnowała, by nastolatek zarobił prawdziwie gwiazdorską stawkę. Jego pierwsze pieniądze to prawdziwa fortuna!

Allan Krupa wystąpi w "My Way" razem z Edytą Górniak

Co konkretnie Allan Krupa będzie robił w "My Way"? Na początku produkcja miała pomysł by, syn Edyty Górniak również uczył się jazdy pod okiem instruktora. Nastolatek miał pokazać widzom, jak stara się o prawo jazdy na motocykl. Jednak Edyta Górniak nie wyraziła na to zgody. Wygląda na to, że chłopak będzie jedynie przygląda się poczynaniom mamy i wspierał ją w trudnych chwilach. Chociaż jego rola będzie skromna, 15-latek zarobi fortunę. Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, Edyta Górniak wynegocjowała dla syna kontrakt opiewający na 100 tysięcy złotych.

Edyta wynegocjowała dla niego bardzo korzystny kontrakt, opiewający na około 100 tysięcy złotych - dowiedział się portal Pudelek.

Piosenkarka chciałaby jednak mieć pieczę nad wydatkami syna aż do jego pełnoletności. Gwiazda będzie namawiała swoją latorośl, by zainwestowała swoje pierwsze zarobione pieniądze w kupno mieszkania lub samochodu.

Kim jest Allan Krupa - syn Edyty Górniak?

Allan Krupa jest synem Edyty Górniak i producenta muzycznego Dariusza Krupy. Chłopiec przyszedł na świat 27 marca 2004 roku. Po rozwodzie rodziców zamieszkał razem z Edytą Górniak. Ukończył renomowaną szkołę prywatną w Los Angeles. Podczas pobytu w USA zainteresował się militariami  i wojskiem. Po powrocie do Polski wstąpił do liceum kadeckiego, które przygotowuje do zawodowej służby wojskowej. Allan zdradził w programie "Dzień Dobry TVN", że chciałby studiować na Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie i szkolić się w kierunku snajperskim. W wieku 15 lat wziął udział w programie TVN "My Way". Premiera programu zapowiadana jest na 30 października na godz. 21.30.

Zagłosuj

Będziesz oglądał program "My Way"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw