Zamknij

Alżbeta Lenska ma koronawirusa. "COVID niestety mnie trafił"

15.10.2020 18:03
Alżbeta Lenska
fot. VIPHOTO/East News

Alżbieta Lenska ma koronawirusa. Aktora zdradziła na Instagramie, że jest zarażona, jednak przechodzi chorobę ze słabymi objawami. Przebywa obecnie w domowej kwarantannie.

Alżbeta Lenska to polska aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna, znana przede wszystkim z takich produkcji, jak "Pierwsza miłość" czy "Ojciec Mateusz". W 2007 roku wyszła za mąż za Rafała Cieszyńskiego, z którym ma dwoje dzieci: starszą córkę Zofię i młodszego syna Antoniego. Dwa lata temu o aktorce zrobiło się głośno w związku z jej chorobą - 16 maja 2018 przeszła operację tętniaka mózgu. Choć lekarze nie wiedzieli, czy przeżyje, Alżbeta wygrała tę nierówną walkę i wróciła do pełni sił.

Niestety okazuje się, że znów zmaga się z problemami zdrowotnymi. Alżbeta Lenska na swoim profilu na Instagramie napisała, że zaraziła się koronawirusem. W ostatnim czasie pandemia przyspieszyła - w środę Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 8099 nowych przypadkach zakażeń. Wśród osób, które uzyskały pozytywny wynik testu, jest także aktorka.

Zobacz także:  Śmierć w rodzinie polskiej aktorki. Gwiazda opublikowała wzruszający wpis

Alżbeta Lenska ma koronawirusa

- Kochani, zniknęłam na parę dni, ponieważ stanęłam na froncie zmierzenia się z coraz bardziej szalejącym wirusem COVID, który niestety i mnie trafił... Nie mam na szczęście klasycznych objawów, z czego bardzo się cieszę, za to bardzo mało sił, odcięcie od świata i próbę ogarniania rzeczywistości... W wirze pracy świat sprowadził mnie do parteru i zamknął w domu... Przyznam, że po chwilowym załamaniu zaczęłam się w końcu cieszyć naszą rodzinną izolacjo/kwarantanną. Dlaczego? Bo mam ogromne szczęście, że tak łagodnie mnie COVID potraktował i jedynie zabrał na chwilę energię. Mam nadzieję, że tak zostanie, a za chwilę zacznę już wracać do Siebie z nowymi siły. Tym czasem trzymam kciuki za Was i Wasze zdrowie - Pamiętajcie proszę, żeby dbać o Siebie - zaapelowała do fanów aktorka.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!