Zamknij

Śmierć w rodzinie polskiej aktorki. Gwiazda opublikowała wzruszający wpis

Maciej Friedrich
22.01.2020 15:33
Śmierć w rodzinie polskiej aktorki. Gwiazda opublikowała wzruszający wpis
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Alżbeta Lenska, popularna aktorka znana między innymi z serialu "Ojciec Mateusz", przeżywa osobistą tragedię. W sieci opublikowała wzruszający wpis, w którym żegna zmarłego kuzyna. Gwiazda niedawno sama walczyła o życie. 

Alżbeta Lenska to popularna polska aktorka, żona Rafała Cieszyńskiego. Na swoim koncie ma role w wielu filmach i serialach, między innymi w "Na dobre i na złe" czy "Pierwszej miłości". Obecnie możemy oglądać ją w "Ojcu Mateuszu", gdzie wciela się w rolę Agaty Gibalskiej. 

Alżbeta w połowie maja 2018 roku walczyła o życie w szpitalu po pęknięciu tętniaka mózgu. W styczniu 2020 roku ponownie trafiła do szpitala. Niestety, to nie koniec prywatnych dramatów aktorki. Lenska pożegnała bardzo bliskiego jej członka rodziny. 

Alżbeta Lenska straciła kuzyna. Emocjonalny wpis aktorki

22 stycznia na profilu Alżbety Lenskiej na Instagramie pojawił się emocjonalny wpis i zdjęcie aktorki z ukochanym kuzynem Markiem. Niestety, w poście aktorka żegna zmarłego członka rodziny. Podkreśliła, że kuzyn był dla niej oparciem w trudnych chwilach. 

Mój kuzyn Marek, ten przystojniak na zdjęciu, zawsze był aniołem chodzącym po ziemi. Miałam szczęście wychować się z tym cudnym, niesamowicie mądrym człowiekiem (...) Po tym co mi się stało, przyjechał bez mrugnięcia okiem, aby upewnić się, że na pewno żyję. Zapewniałam go, że wszystko będzie dobrze i nie ma czym się martwić. Nie potrafię zrozumieć jednak nadal, dlaczego życie pisze swoje scenariusze i nie konsultując się z nikim, zabrało parę dni temu akurat Jego...tak bardzo anioły za Nim tęskniły? Mam nadzieję, że to właśnie był powód...oby przyjęły go u siebie z otwartymi skrzydłami - czytamy w poście Alżbety.

Lenska oznaczyła także profil kuzyna, na którym można znaleźć tworzone przez niego wiersze. Aktorce składamy kondolencje. 

Zagłosuj

Oglądasz "Ojca Mateusza"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF