Zamknij

Alżbieta Lenska i Rafał Cieszyński oczekują dziecka. Aktorka jest w ciąży!

Redakcja
16.10.2018 16:12
Alżbieta Lenska
fot. Instagram

Alżbieta Lenska kilka miesięcy temu przeszła operację tętniaka mózgu. Po trudnych chwilach gwiazda ogłosiła, że jest w ciąży. Ona i jej mąż Rafał Cieszyński spodziewają się kolejnego dziecka.

Kilka miesięcy temu, w połowie maja 2018 roku, Alżbieta Lenska trafiła do szpitala z ogromnym bólem głowy, a lekarze szybko zaordynowali operację mózgu. Artystka - prywatnie żona aktora Rafała Cieszyńskiego - przeżyła prawdziwy koszmar. Zdradziła potem, że zdarzało się jej wyć z bólu i nie była optymistką. Teraz te najgorsze chwile aktorka para ma już za sobą, a w sieci gwiazda ogłosiła, że... jest w ciąży.

Alżbieta Lenska jest w ciąży

"Potwierdzam, że spodziewamy się dziecka. I wiecie co? Powrót na plan serialu w którym nawet na chwilę nie zakładali, że nie wrócę po tym, co mnie spotkało jest cudowne. Powrót do @ojciecmateusztvp w nowym wydaniu z krótką fryzurką został zaakceptowany. Mam nadzieję, że i Wam się spodoba. Także dziś w imieniu Gibalskich ściskamy Was mocno" - napisała w komentarzu do radosnego zdjęcia na Instagramie.

Jak widać, nie jest to z pewnością początek ciąży, bo aktorka ma już wyraźny ciążowy brzuch.

Najgorsze już za nimi

"Powiedział - pękł pani tętniak w głowie, który całą krwią zalał pani głowę, musimy operować natychmiast, nie wiem czy przeżyje pani, a jeśli przeżyje, nie wiem co będzie. I wiecie co..? Pierwszy raz nie myślałam optymistycznie" - powiedziała Lenska jakiś czas po trudnej operacji. Gwiazda szybko jednak dochodziła do siebie i podjęła decyzję o powrocie do pracy. Pęknięcie tętniaka było dla niej doświadczeniem, dzięki któremu zrozumiała, jak kruche jest życie i co w nim tak naprawdę jest ważne. Jak widać, stawia na rodzinę.

Alżbiecie Lenskiej i Rafałowi Cieszyńskiemu gratulujemy.

RadioZET.pl/SA