Zamknij

Alżbieta Lenska niedawno przeszła operację mózgu. Teraz zagra u Vegi

Redakcja
25.09.2018 13:58
Alżbieta Lenska
fot. Instagram

„Kobiety mafii 2”  Patryka Vegi już powstają. Jedną z gwiazd filmu ma być Alżbieta Lenska, aktorka i żona aktora Rafała Cieszyńskiego. Kilka miesięcy temu Lenska przeszła operację mózgu. Film Vegi będzie jej wielkim powrotem.

Już od sierpnia trwają zdjęcia do kolejnej części „Kobiet mafii” Patryka Vegi, jednak do tej pory nie wiadomo było, kto dokładnie w niej zagra (poza typowymi gwiazdami Vegi jak Warnke, Oświeciński, Dygant czy Popławska, a także Joanna Jędrzejczyk). Kilka dni temu Vega ogłosił kolejne nazwiska.

Alżbieta Lenska zagra w „Kobietach mafii 2”

Na Instagramie opublikował zdjęcie z Aleksandrą Grabowską i Alżbietą Lenską. Obecność tej drugiej może być sporym zaskoczeniem, bo jest to jej powrót do pracy po operacji mózgu. Gwiazda wyjaśniła, że rola u Vegi nie będzie duża, ale za to bardzo się z niej cieszy.

Zobacz także

Co jeszcze ciekawsze, to nie ze strony Alżbety Lenskiej wyszło zainteresowanie udziałem w nowej produkcji Vegi. „Zaproszenie na casting do filmu Patryka Vegi było dla mnie ogromnym wyróżnieniem i szczęściem, ale po otrzymaniu tekstu do przygotowania na nową postać, która pojawi się na ekranie wystraszyłam się... Wiem, że brzmi to dziwnie bo jako aktorka powinnam zagrać wszystko i z faktu, że jest to jedna z większych ról powinnam po prostu skakać z radości. Jednak to czego doświadczyłam w życiu osobistym i zagranie złej postaci w tym samym czasie w doskonałym filmie jeszcze mi nie pasuje” – napisała na Instagramie.

I dodała: „Ponoć casting poszedł dobrze... ale z oczu jakoś inaczej mi patrzy chyba, bo tej roli nie dostałam, ale wiecie co? Wierzę w cuda! Świetny reżyser, któremu nie mówiłam, że czuje się jak silna kobieta i chętnie zagram silną, nawet złą, ale z dobrych powodów, dokładnie w takiej roli przyjął mnie do »rodziny« swojej produkcji. Może jestem najbardziej zakręconą aktorką, ale cieszę się z niedużej roli, za to pozytywnej. Może to zaowocuje kiedyś mega pozytywną kobiecą rolą fighterki? Kto wie, ale trzeba marzyć i wierzyć w przyszłość. Miłego tygodnia i pamiętajcie żeby szukać szczęścia w tym co się dzieje” – napisała pozytywnie do fanów.

Przypomnijmy, że Alżbeta Lenska w połowie maja 2018 roku trafiła do szpitala z ogromnym bólem głowy, a lekarze szybko zaordynowali operację mózgu. Operacja na szczęście przebiegła pomyślnie, a artystka szybko zaczęła dochodzić do siebie.

RadioZET.pl/SA