Zamknij

Alżbieta Lenska pokazała zdjęcie po operacji mózgu

Redakcja
05.06.2018 16:17
Alżbieta Lenska
fot. EAST NEWS

Alżbieta Lenska niedawno przeszła operację mózgu. Powodem interwencji lekarskiej był tętniak. Teraz aktorka odpoczywa w domu. Pokazała kilka zdjęć po zabiegu. Jak się czuje?

W połowie maja Alżbieta Lenska, żona aktora Rafała Cieszyńskiego przeszła operację mózgu. Teraz aktorka odpoczywa w domu, ale postanowiła wrócić do swoich fanów na Instagramie i opowiedzieć im, jak się czuje. Jak twierdzi, powrót do "normalności" jest bardzo trudny.

- Kiedy będę silna? Kiedy będę gotować? Kiedy będą ćwiczyć znowu? - pyta prezenterka. - Wiele jest pytań, ale wiecie co? Cudowne jest mieć wspaniałe wsparcie. Rafał kupił wspaniały hamak na nasz balkon żeby się wspaniale odpoczywało, ja zrobiłam ciasto na pizzę i musiałam odpocząć, ale siostra robi resztę pizzy z mojego przepisu i chyba będzie pyszna. Dziś myślę co zrobić z fryzurą - ogolić czy obciąć oto jest pytanie. To mój dzisiejszy abstrakcyjny temat - cała reszta nie jest dziś ważna, bo niedziela jest cudowna. Miłego dnia - pisała 3 czerwca.

Alżbieta Lenska regeneruje siły po operacji

Zobacz też: Kim jest Alżbieta Lenska?

W swoim najnowszym poście Lenska przyznaje, że jest fighterką i na pewno tak łatwo się nie podda w walce o dalsze życie. Na fotce pozuje ze swoim przyjacielem - Tomaszem Oświecińskim, który - jak przyznaje Lenska - jest dla niej wielką motywacją.

- Kiedy spotkałam się z Tomkiem, który jest moim mega pozytywnym kumplem, stał się dodatkowo moją mega motywacją! To nic, że wydawało mi się, że wyglądam jak kosmitka, bo stwierdził, że jestem turbo fighterką i mam być dumna z tego jak wyglądam [...]. Wesoła pozytywna fighterka życzy Wam miłego tygodnia - napisała.

Trzymamy kciuki za powrót do pełni sił.

RadioZET.pl/SA