Zamknij

Alżbieta Lenska: walcząc o życie, zdecydowała się nieść pomoc innym

Redakcja
19.07.2018 10:22
Alżbieta Lenska
fot. Instagram

Alżbieta Lenska kilka tygodni temu przeszła bardzo poważną operację. Okazało się, że ma tętniaka mózgu. Na szczęście operacja zakończyła się pomyślnie, a gwiazda wraca do zdrowia. W tych trudnych dla siebie chwilach nie zapomniała o innych i zdecydowała się na piękny gest.

Do operacji konieczne było ogolenie części włosów, dlatego już po zabiegu Lenska miała pół głowy ogolone, a pół takie jak przed operacją. Wiedziała, że musi coś zrobić ze swoim wyglądem i zdecydowała się na zgolenie reszty włosów. Jednak i w tym ważnym momencie zdecydowała się na pomoc innym. Zgolone, długie włosy przekazała na szczytny cel – peruki dla dzieci cierpiących na łysienie plackowate.

– Pomyślałam, że warto zrobić coś dla innych. Postanowiłam ściąć to, co zostało, i przekazać fundacji „Podziel się dzieciństwem” – cytuje „Super Express”.

Przypomnijmy, że Alżbeta Lenska w połowie maja trafiła do szpitala z ogromnym bólem głowy. Szybko okazało się, że konieczna jest operacja mózgu. Artystka – prywatnie żona aktora Rafała Cieszyńskiego – cały czas dochodzi do zdrowia po koszmarze, który przeżyła. Jak wcześniej zdradziła, pierwszy raz w życiu nie była optymistką. Na szczęście wszystko się dobrze układa, a ona i jej mąż postanowili nawet odnowić przysięgę małżeńską.

Zobacz też:

Alżbieta Lenska pokazała zdjęcie po operacji mózgu

RadioZET.pl/Super Express/SA