Zamknij

Alżbieta Lenska wygrała z koronawirusem. "Żegnam Pana dziada"

29.10.2020 16:08
Alżbieta Lenska
fot. Bartosz KRUPA/East News

Alżbieta Lenska, żona Rafała Cieszyńskiego, w połowie października poinformowała, że ma koronawirusa. Teraz podzieliła się informacją, że choroba już za nią. Jej wpis został odebrany dwuznacznie. "Ale którego Dziada żegnasz?".

Alżbieta Lenska, żona Rafała Cieszyńskiego, kilka tygodni temu ogłosiła, że zmaga się z koronawirusem. Aktorka nie tak dawno temu przeszła operację mózgu, kiedy okazało się, że miała krwiak, który pękł. Tym bardziej dla jej fanów wieść o tym, że Lenska ma COVID-19, była mocno niepokojąca.W sieci apelowała do internautów o to, by o siebie dbali. Zdradziła też, że na szczęście choroba przebiega u niej łagodnie.

Teraz gwiazda podzieliła się radosną wieścią: wygrała z chorobą. Koronawirusa pożegnała słowami, które dla niektórych fanek okazały się dwuznaczne.

Zobacz także: Śmierć w rodzinie polskiej aktorki. Gwiazda opublikowała wzruszający wpis

Alżbieta Lenska żegna koronawirusa: "Żegnam Pana dziada"

Aktorka opublikowała w social mediach wpis, z którym "żegna Dziada". Większość internautek wyszła z założenia, że Lenska ma na myśli chorobę. Pojawiły się jednak komentarze internautek, które nie są pewne, o jakim "Dziadzie" gwiazda mówi. W świetle ostatnich wydarzeń w kraju, zdaniem komentującej, chodzić może o kogoś innego.

Na zdjęciu Alżbieta Lenska w wymownym geście pokazuje język i informuje, że jest ozdrowieńcem. "Żegnam Pana dziada i przepraszam, ale nie zapraszam ponownie. Za to dziękuję, że się rozstaliśmy i w końcu mogę wrócić do roboty na plan - trzymam kciuki oby teatry wkrótce również wróciły. Pozdrawiam serdecznie - nie tęskniący ozdrowieniec" - poinformowała.

A fanki komentują: "Ale którego Dziada Żegnasz? Chyba że OBU!", "A już myślałam, że o innym dziadu myślisz robiąc taka minę".

RadioZET.pl/AS