Zamknij

Amal Clooney jest w ciąży? 60-letni George Clooney ponoć znów zostanie ojcem

30.07.2021 21:13
Amal Clooney
fot. Allstar/Graham Whitby Boot/Mary Evans Picture Library/East News

Amal Clooney jest w kolejnej ciąży? U żony 60-letniego aktora George'a Clooneya czujni paparazzi dostrzegli widoczny brzuszek. Para doczekała się na razie dwójki dzieci. Czyżby wkrótce ich rodzina się powiększyła?

Amal Clooney wkrótce po raz kolejny zostanie mamą? Prawniczka i jej mąż George Clooney są rodzicami bliźniaków. Alexander i Ella przyszli na świat w czerwcu 2017 roku, a więc niedawno świętowali swoje czwarte urodziny. Teraz w mediach pojawiły się plotki o tym, że rodzina znanego aktora może znów się powiększyć. Powodem doniesień mają być zdjęcia wykonane przez paparazzi.

Amal i George Clooney zostaną rodzicami?

W zagranicznych magazynach plotkarskich pojawiły się zdjęcia Amal Clooney z wyraźnym brzuszkiem. Choć krągłości nie są duże, dla tabloidów jest to wystarczający dowód na ciążę aktorki. Do tej pory ani George Clooney, ani jego żona nie skomentowali plotek. "Już zaczęło być widać, więc jeszcze chwila i wszyscy się dowiedzą" - przekazał anonimowy informator podczas rozmowy z dziennikarzami.

- Przez 36 lat byłem tym facetem, który wkurzał się, gdy jakieś dziecko w pobliżu zaczęło płakać. Sądziłem, że nigdy się nie ożenię, nigdy nie będę miał dzieci. Myślałem, że będę tylko pracować i spędzać czas z moimi wspaniałymi przyjaciółmi. Nie dostrzegałem, jak puste było moje życie, dopóki nie spotkałem Amal. Wtedy wszystko się zmieniło. Nigdy wcześniej nie doświadczyłem stanu, w którym życie drugiej osoby byłoby dla mnie nieskończenie ważniejsze niż moje własne - mówił o swojej rodzinie jakiś czas temu George Clooney w wywiadzie na łamach "GQ".

Myślicie, że rodzina aktora naprawdę się powiększy?