Zamknij

Amal Clooney jest w drugiej ciąży? Mówi się, że spodziewa się znów bliźniąt

Sylwia Wamej
20.08.2019 11:25
Amal Clooney i George Clooney
fot. Martin Evans/ SplashNews.com/ East News

Amal Clooney i George Clooney dwa lata temu zostali rodzicami bliźniąt. Jak donoszą zagraniczne media, 41-letnia prawniczka ponownie spodziewa się dziecka, a właściwie dzieci. Pojawiły się plotki, że piękna żona amerykańskiego aktora jest w bliźniaczej ciąży.

Amal Clooney jest w drugiej ciąży?

Amal Clooney i George Clooney w 2017 roku zostali rodzicami bliźniąt. Piękna pani prawnik po urodzeniu dzieci skupiła się na rodzinie i wycofała się na jakiś czas z show-biznesu. Małżeństwo bardzo strzeże swojej prywatności, jednak ostatnio zagraniczne media zauważyły, że Amal Clooney nieco się zaokrągliła, a to wywołało lawinę plotek o drugiej ciąży. Informator Life&Style donosi, że Amal wyraźnie zmienił się apetyt i ma podobne zachcianki jak w pierwszej ciąży. Zdaniem amerykańskich mediów Amal i George ponownie mogą zostać rodzicami bliźniaków.

Amal ma takie same zachcianki, jak w czasie ciąży z Ellą i Alexandrem – na przykład na ciasto truflowe i pizzę, dlatego jej znajomi zaczęli się zastanawiać się, czy znowu jest w ciąży – donoszą zagraniczne media. Tabloidy rozpisują się też, że w małżeństwie Amal i George'a pojawiła się iskra.

Nie kłócą się tak bardzo. Wygląda na to, że w ich małżeństwie pojawiła się iskra – podkreślił informator tabloidu.

Amal Clooney i George Clooney. Kiedy się pobrali?

Amal Clooney i George Clooney nazywany „wiecznym kawalerem” pobrali się w 2014 roku w Wenecji. Zakochana para powiedziała sobie sakramentalne „tak” w najbardziej ekskluzywnym miejscu w Wenecji – XVI-wiecznym pałacyku, w którym obecnie mieści się 7-gwiazdkowy hotel Aman Canal Grande. W 2017 roku para została rodzicami bliźniąt.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW