Zamknij

Amanda Holden wywołała skandal w "Mam talent". Kilkaset skarg na strój gwiazdy? [FOTO]

30.09.2020 14:39
Amanda Holden
fot. Matrix Media Group/FaceToFace/REPORTER/ EAST NEWS

Amanda Holden, jedna z jurorek brytyjskiego "Mam talent", wywołała niemałe poruszenie zbyt odważnym strojem. Widzowie byli oburzeni i złożyli ponad dwieście skarg. Czy aktorka przesadziła i wstydzi się swojego stroju?

"Mam talent" to niezwykle popularny format i jedno z najpopularniejszych talent show na świecie. Oczywiście polscy widzowie najlepiej kojarzą polską edycję programu prowadzoną przez Marcina Prokopa i Szymona Hołownię, którą mogliśmy oglądać do listopada 2019 roku. Oryginalnie jednak format, który stał się hitem stacji TVN, oparty jest na brytyjskim pomyśle. "Got talent" okazał się strzałem w dziesiątkę, a idea show, w którym mierzą się utalentowane w różnorodnych dyscyplinach osoby, przykuł widzów do ekranów. W programie nigdy nie brakowało kontrowersji, także tych dotyczących członków jury.

W brytyjskim "Mam talent" uczestników oceniają: łowca talentów Simon Cowell, piosenkarka Alesha Dixon oraz dwójka aktorów, David Williams oraz Amanda Holden. Ta ostatnia nie zrobiła może oszałamiającej kariery, ale widzowie mogą kojarzyć ją między innymi z serialu "Dzikie serca". Doskonale jednak odnalazła się w roli jurorki "Mam talent" i zyskała grono oddanych fanów. Niestety, jej popularność może drastycznie zmaleć po niefortunnym odcinku. Do brytyjskiego organu regulującego rynek mediów wpłynęło ponad 200 skarg. Czym zawiniła Amanda?

Mam Talent: rockowy cover „Bad Romance”. Takiej wersji hitu Lady Gagi nie słyszeliście [WIDEO]

Mam Talent: Amanda Holden wywołała skandal odważnym strojem

49-letnia Amanda Holden z pewnością chciała zaimponować kreacją, ale wydaje się, że tym razem przesadziła. Granatowa suknia z odważnym wycięciem i nie mniej odważnym dekoltem z pewnością przykuła uwagę, ale nie w taki sposób, jakiego oczekiwała aktorka. Strój Amandy oburzył wielu widzów, a do Ofcomu, organu odpowiedzialnego między innymi za rynek mediów, wpłynęło 235 skarg. Sama Holden wydaje się nie być szczególnie przejęta, sprawę skomentowała z poczuciem humoru.

- Naprawę? Kto ma sutki tak blisko wycięcia sukienki. Dla waszej informacji gorset gniótł - poinformowała.

To nie pierwszy raz, kiedy biust Amandy jest głośno komentowany, z czego śmieje się sama zainteresowana.

- Uwielbiam to, że ludzie rozmawiają o moim starym, zmęczonym biuście, a mam prawie 50 lat! Jednocześnie nikt nic nie mówi o Aleshy Dixon, która ma świetne piersi, a jest osiem lat młodsza ode mnie - stwierdziła w jednym z wywiadów.

Uważacie, że gwiazdy powinny staranniej dobierać stroje, w których pojawiają się na ekranie?

Nowy program w miejsce "Mam Talent". Marcin Prokop poprowadzi nowy talent show