Zamknij

Amber Heard w żałobie. Aktorka pożegnała mamę: "Mam złamane serce"

Patrycja Chudolińska
05.05.2020 11:37
Amber Heard
fot. David Fisher/REX/Shutterstock/Rex Fashion/East News

Amber Heard poinformowała fanów o śmierci mamy, Paige Heard. Aktorka pogrążyła się w żałobie. W emocjonalnym wpisie przyznała, że jest zrozpaczona i zdruzgotana.

Amber Heard to znana amerykańska aktorka i modelka. W 2015 roku wzięła ślub z Johnnym Deppem. Do głośnego rozwodu doszło dwa lata później. Były mąż oskarżył aktorkę o stosowanie przemocy domowej, a do sieci wyciekło nagranie, na którym gwiazda przyznaje się do uderzenia ukochanego. W związku z tymi kontrowersjami kariera Amber mocno zwolniła. Teraz aktorka musi zmierzyć się z kolejnym dramatem. Zmarła jej ukochana mama, Paige Heard.

- Mam złamane serce, jestem zdruzgotana stratą mojej mamy, Paige Heard. Opuściła nas zbyt wcześnie. Na zawsze pozostanie w głębi naszych serc. Jej niezachwiane, otwarte serce, uczyniło ją najpiękniejszą kobietą, jaką kiedykolwiek poznałam - napisała Amber Heard na Instagramie, publikując czarno-białe zdjęcie z mamą.

Zobacz także: Cady Groves nie żyje. Okoliczności śmierci 30-letniej piosenkarki budzą wątpliwości

Nie żyje mama Amber Heard. Aktorka podzieliła się osobistym wpisem

Amber Heard podziękowała za wsparcie, które fani oraz przyjaciele okazali jej w tym trudnym czasie.

- To trudne do uwierzenia, jeszcze trudniejsze do powiedzenia, ale czuje się ogromną szczęściarą, że byłam jej córką i otrzymałam dar światła, którym oświecała nas wszystkich przez 34 lata. Dziękuję za wsparcie, hojność, które ja i moja siostra Whit otrzymaliśmy od przyjaciół i rodziny w tym trudnym czasie. Ono ratuje nasze dusze - zakończyła wpis na Instagramie.

RadioZET.pl/PCh