Zamknij

Ameryka Express: W programie doszło do wpadki. Widzowie nie kryją oburzenia

Sylwia Wamej
14.05.2020 13:11
Ameryka Expres
fot. Mateusz Jagielski/East News

"Ameryka Express" to program uwielbiany przez widzów, którzy mogą śledzić swoich ulubieńców ze szklanego ekranu w różnych konkurencjach. W środowym odcinku programu nie obyło się jednak bez pewnej wpadki. Co dokładnie się wydarzyło?

Ameryka Express: Wpadka w programie. Co dokładnie się wydarzyło?

"Ameryka Express" to program, który cieszy się dużą popularnością, czego dowodem są kolejne edycje, które powstają na antenie TVN. W środowym odcinku doszło do montażowej wpadki. Jak się okazuje, została pokazana dwa razy ta sama scena wyścigu. Ścigający się uczestnicy musieli odnaleźć swoich partnerów uwięzionych w celach w mieście Mompox. Widzowie zauważyli wpadkę i szybko ją wytknęli w mediach społecznościowych. Nie pokazano, w jakiej kolejności pary dobiegały do mety.

"Jak ten dzisiejszy odcinek jest źle zmontowany... Nie ma to jak przed przerwą powtórzyć 30 sekund ostatniej sceny i jeszcze od razu pokazać kto przybiegł na metę ostatni... W takim razie mogę już wyłączyć telewizor, bo wiadomo, kto wylatuje”, „Jeszcze w którymś momencie pokazana była Karolina, a pod spodem napisane to co mówił Greg 3 minuty wcześniej”, „Liczyłam na jakiś plot twist po tym nieudanym montażu na końcu. Bardzo szkoda. W tym programie teraz będzie brakowało ich pozytywnej energii. Wasze zdrowie dziewczyny”  - pisali zdenerwowani fani w komentarzach na Instagramie.

Ameryka Express: Kto odpadł  z programu?

Tuż przed półfinałem z programu odpadły Patrycja Markowska i Żaneta Lubera. Ich duet zdobył mnóstwo fanów. Wielbiciele Patrycji i Żanety są rozczarowani tym, że dziewczyny musiały opuścić program. W "Ameryce Express" o zwycięstwo wciąż walczą: Grzegorz i Rafał Collinsowie, Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska,Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał i Paweł Deląg oraz Dariusz Lipka.

Zagłosuj

Oglądasz "Amerykę Express'?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/SW