Zamknij

Ameryka Express 2: Gwiazdy programu pomogą pielęgniarce z Gliwic. Jej samochód oblano farbą [FOTO]

Maciej Friedrich
30.04.2020 12:23
Ameryka Express 2: Gwiazdy programu pomogą pielęgniarce z Gliwic. Jej samochód oblano farbą [FOTO]
fot. Instagram:@braciacollins

Jedna z pielęgniarek z Gliwic została ofiarą hejtu. Ktoś oblał jej samochód farbą oraz poprzebijał opony. Pracownicy służby zdrowia postanowili pomóc bracia Collins znani z "Ameryki Express", którzy zajmują się autami światowych gwiazd.

Bracia Collins to jedni z uczestników 2. edycji "Ameryki Express". Grzegorz i Rafał zyskali międzynarodową popularność dzięki swojej działalności motoryzacyjnej. Panowie zajmują się autami największych światowych gwiazd, między innymi Cristiano Ronaldo czy Rity Ory. Ich projekty możemy podziwiać w programie "Odjazdowe bryki braci Collins". Wydawać by się mogło, że z ich usług mogą skorzystać wyłącznie najbogatsi. Tymczasem bracia pokazali solidarność z jedną z gliwickich pielęgniarek, która padła ofiarą hejtu i wandalizmu.

Bracia Collins z "Ameryki Express" pomogą pielęgniarce z Gliwic

28 kwietnia w mediach pojawiła się informacja o obrzydliwym ataku na pielęgniarkę z Gliwic. Kobieta stała się ofiarą hejtu, jej samochód oblano farbą, a opony poprzebijano.

- Dziś moja mama, pielęgniarka gliwickiego szpitala, została ofiarą wandalizmu. A może i też nudy sąsiadów (?) po 1.5 miesiącu przymusowego siedzenia w domu. Wychodząc jak co odzień o 6 rano do pracy, znalazła swój samochód z przebitymi oponami. Cały obsmarowany farbą ze sprayu - realcjonowała córka pielęgniarki.

Bracia Collins nie zgadzają się na hejt skierowany w przedstawicieli służby zdrowia, którzy toczą nierówną walkę z pandemią koronawirusa. Postanowili pomóc kobiecie, zaproponowali, że ich prestiżowa firma zajmie się samochodem kobiety.

- Zapraszamy Panią do nas na konkretną renowację powłoki lakieru. Do tego dorzucamy powłokę ceramiczną, zestaw nowych opon i kilka innych superulepszeń. Życzę osobie, która przebiła pielęgniarce opony, do tego obsmarowała auto farbą, aby musiała skorzystać z usług tej Pani, być może wtedy ją doceni. Całość usługi włącznie z odbiorem auta oczywiście na firmę - napisali Collins na Instagramie.

Internauci docenili szczodry gest gwiazdorów "Ameryki Express". Miejmy nadzieję, że akty wandalizmu się nie powtórzą.

Ameryka Express: Poruszające wyznanie braci Collins: "Nie chodziliśmy do szkoły, tata nas bił"

Zagłosuj

Interesujesz się motoryzacją?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF