Zamknij

Ameryka Express 2: Daria Ładocha skrytykowana przez widzów. "Brakuje poprzedniej prowadzącej"

Maciej Friedrich
05.03.2020 09:59
Ameryka Express 2: Daria Ładocha skrytykowana przez widzów. "Brakuje poprzedniej prowadzącej"
fot. Mateusz Jagielski/East News

Za nami pierwszy odcinek 2. edycji "Ameryka Express". W roli prowadzącej zadebiutowała Daria Ładocha, która zastąpiła Agnieszkę Woźniak-Starak. Zdaniem wielu widzów przygodę z programem rozpoczęła niezbyt dobrze. W sieci pojawiły się głosy krytyki.

"Ameryka Express" ponownie bawi i emocjonuje widzów TVN. Za nami pierwszy odciek 2. edycji reality show, które cieszy się dużym zainteresowaniem fanów. Tym razem z ekstremalnymi wyzwaniami muszą poradzić sobie między innymi Karolina Pisarek, Patrycja Markowska i Paweł Deląg. Wokalistka i aktor już w pierwszym odcinku zaliczyli wpadkę, gubiąc się podczas podróży

 Marcin Różalski rozczarowany "Ameryka Express". Padły mocne słowa

Zainteresowaniem nie mniejszym niż perypetie uczestników cieszyła się nowa prowadząca "Ameryki Express". Daria Ładocha zastąpiła Agnieszkę Woźniak-Starak i widzowie zastanawiali się, jak poradzi sobie w nowej roli. Niestety, zdaniem wielu osób poradziła sobie nie najlepiej.

Ameryka Express 2: Daria Ładocha skrytykowana przez widzów

Daria Ładocha przyznała w wywiadzie dla RadioZET.pl, że zastąpienie Agnieszki Woźniak-Starak będzie trudnym zadaniem. Po pierwszym odcinku prezenterka zebrała, delikatnie mówiąc, umiarkowanie pochlebne recenzje. Wielu widzów najwyraźniej przyzwyczaiło się do Woźniak-Starak, ponieważ nowa gospodyni "Ameryki Express" spotkała się z głosami krytyki.

- Dawać Age! Jak widać na załączonym obrazku, jest nie do zastąpienia.

-  Bez Agnieszki Woźniak-Starak to już inny program. Może jeszcze się rozkręci. Zobaczymy. Z perspektywy widza Aga była ich szefem. A tutaj mam odczucie, że prowadząca jest na równi z zawodnikami. Aż dziwne ile prowadzący daje, zmienia cały program.

- Brakuje poprzedniej prowadzącej, ta pani mówi w taki sposób, jakby mówiła do 5 latków w przedszkolu - czytamy w komentarzach.

Pojawiły się jednak głosy broniące Darii Ładochy, zdaniem części internautów nowa prowadząca spisuje się znakomicie.

- Super prowadzącą, brawo Darii.

- (...) o niebo lepiej od poprzedniej. Pani Agnieszka strasznie sztywna, naburmuszona i z brakiem jakichkolwiek emocji - bronią Ładochy fani.

A jakie jest wasze zdanie?

Zagłosuj

Jak oceniasz Darię jako prowadzącą "Ameryki Express"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF

https://www.radiozet.pl/Rozrywka/Plotki/Marcin-Rozalski-rozczarowany-Ameryka-Express-.-Padly-mocne-slowa