Zamknij

Ameryka Express 2: Ernest Musiał poprosił Małgosię Heretyk o rękę. Zaręczyli się przed kamerami?

Maciej Friedrich
20.05.2020 19:24
Ameryka Express 2: Ernest Musiał poprosił Małgosię Heretyk o rękę
fot. Mateusz Jagielski/East News

Półfinał 2. edycji "Ameryki Express" zapowiada się wyjątkowo emocjonująco. W zwiastunie odcinka możemy zobaczyć, jak Ernest Musiał prosi Małgosię Heretyk o rękę. Czyżbyśmy mieli być świadkami zaręczyn przed kamerami?

Finał "Ameryki Express 2" coraz bliżej. Podróżnicze reality show, w którym gwiazdy i ich kompani mierzą się z trudami zagranicznej podróży bez pieniędzy i jedzenia, a także zadaniami wymyślonymi przez producentów, cieszy się dużą popularnością. Show powróciło z nową prowadzącą Darią Ładochą, a twórcy stawali na głowie, by zaprezentować widzom ciekawych uczestników i niezapomniane przygody. Choć widzom nie umknęły wpadki, wielbiciele "Ameryki" chętnie oglądają kolejne odcinki i trzymają kciuki za swoich faworytów.

W środę 20 maja o godzinie 21:30 widzowie obejrzą półfinałowy odcinek 2. edycji "Ameryki Express". W grze pozostały cztery pary, które do tej pory radziły sobie najlepiej:

Widzowie mogli zobaczyć zwiastun półfinałowego odcinka i wiemy już, że na zawodników czekają ogromne emocje. Zwłaszcza że Ernest Musiał postanowił poprosić Małgosię o rękę.

 Ameryka Express 2: Gwiazdy programu pomogą pielęgniarce z Gliwic. Jej samochód oblano farbą [FOTO]

Ameryka Express 2: Ernest Musiał i Małgorzata Heretyk zaręczą się na wizji?

Półfinał "Ameryki Express 2" będzie wyjątkowo emocjonujący. W zwiastunie wyraźnie widać, że rywalizacja nabrała tempa, a żadna z par nie zamierza odpuścić. Karolinie i Marcie duże trudności sprawiło jedno z zadań. Jednak wiele wskazuje na to, że odcinek przyćmi wyznanie jednego z uczestników. Na nagraniu wyraźnie słychać, że Ernest Musiał poprosił Małgosię Heretyk o rękę.

- Nie ważne jak to się skończy. Ważne, żebyśmy się kochali. I Love You misiu! Wyjdziesz za mnie? - wykrzyczał do ukochanej Ernest podczas podróży na odsłoniętej naczepie samochodu.

Możliwe zatem, że w "Ameryce Express 2" będziemy świadkami zaręczyn przed kamerami. W zwiastunie nie zdradzono bowiem, czy Małgosia powiedziała "tak".

Rozlicz PIT i pomóż podopiecznym Fundacji Radia Zet!

Zagłosuj

Oglądasz "Amerykę Express"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF