Zamknij

Ameryka Express 2: piękny gest uczestniczek. To pierwszy raz w historii programu

Maciej Friedrich
02.04.2020 08:14
Ameryka Express 2: piękny gest uczestniczek. To pierwszy raz w historii programu
fot. Mateusz Jagielski/East News

"Ameryka Express 2" nie przestaje zaskakiwać. Do historii programu przejdą Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska, które zdecydowały się pomóc Grażynie Wolszczak. To pierwsza taka decyzja, odkąd show pojawiło się na antenie.

"Ameryka Express" cieszy się dużym zainteresowaniem widzów TVN. Za nami 5. odcinek drugiej serii, w którym po raz kolejny nie zabrakło emocji i wyzwań. Wymagające zadania potrafią wycieńczyć uczestników, dużym problemem jest także znalezienie noclegu i zapewnienie sobie pożywienia. Boleśnie przekonała się o tym Patrycja Markowska, która była bliska załamania.

"Ameryka Express" to oczywiście rywalizacja, jednak większość uczestników zaprzyjaźniła się na planie i stara wspierać w walce o główną nagrodę. Doskonałym przykładem było zachowanie Karoliny Pisarek i jej towarzyszki Marty Gajewskiej-Komorowskiej. Modelki świetnie sobie radzą, ale nie zapominają o pomocy innym graczom.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

Ameryka Express 2: Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska przekazały immunitet

W każdym odcinku gracze walczą o immunitet, który zapewnia im bezpieczeństwo, uniemożliwiając eliminację z show. Jest to nagroda za najlepsze poradzenie sobie w wyścigu składającym się z serii zadań. W 5. odcinku "Ameryki Express" cenne trofeum trafiło w ręce Karoliny Pisarek i Marty Gajewskiej-Komorowskiej. Niespodziewanie modelki zrzekły się zdobytego w pocie czoła immunitetu i przekazały go Grażynie Wolszczak. W ten sposób chciały pomóc przyjaciółce, by miała siłę na kolejne zadania i nie odpadła z programu. Nazywają ją swoją "programową mamą".

- Chcemy jej dać ten immunitet, żeby miała siłę na kolejne zadania i była z nami jak najdłużej - zadecydowały.

Piękny gest Karoliny i Marty miał miejsce po raz pierwszy, a modelki pokazały nie tylko ducha walki, ale też wielkie serca. Grażyna Wolszczak z pewnością nie zapomni o tym geście przyjaźni.

Zagłosuj

Oglądasz "Amerykę Express"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF