Zamknij

Ameryka Express 2: Karolina Pisarek szczerze o udziale w programie. "Były upadki, nie było to łatwe" [WIDEO]

Maciej Friedrich
04.03.2020 11:27
Ameryka Express 2: Karolina Pisarek szczerze o udziale w programie. "Były upadki, nie było to łatwe" [WIDEO]
fot. RadioZET.pl/materiały prasowe

"Ameryka Express" powraca na antenę TVN, już dziś 4 marca 2020 roku będziemy mogli obejrzeć pierwszy odcinek 2. edycji popularnego reality show. Jedną z uczestniczek jest znana z "Top Model" Karolina Pisarek. W rozmowie z RadioZET.pl modelka opowiedziała o trudach udziału w programie.

"Ameryka Express" powraca na ekrany. Pierwszy odcinek popularnego reality show, w którym gwiazdy mierzą się nie tylko z ekstremalnymi zadaniami, ale też muszą przeżyć w często trudnych warunkach, stacja TVN wyemituje już dziś, 4 marca 2020 roku o godzinie 21:30. W nowej odsłonie programu w roli gospodyni zobaczymy Darię Ładochę, która zastąpiła Agnieszkę Woźniak-Starak.

Ameryka Express 2: Karolina Pisarek o swoim udziale w programie

Producenci "Ameryki Express" zadbali, by widzowie mogli podziwiać w programie prawdziwe gwiazdy. Walkę z przeciwnościami losu i innymi uczestnikami stoczą między innymi Grażyna Wolszczak, Marcin "Różal" Różalski, Patrycja Markowska i Karolina Pisarek. Ta ostatnia wystąpi w parze modelką Martą Galewską-Komorowską. Pisarek doskonale znana jest widzom TVN z udziału w 5. edycji "Top Model", w której zajęła 2. miejsce.

Wysiłek fizyczny i stres z pewnością nie są obce robiącej karierę w modelingu Karolinie. Jednak przygoda w "Ameryce Express" to także często trudne warunki mieszkaniowe czy problemy ze zdobyciem żywności. W rozmowie z RadioZET.pl gwiazda "Ameryki Express" zdradziła, jak wspomina udział w show.

RadioZET.pl/MF