Zamknij

Ameryka Express 2: Kto odpadł w czwartym odcinku? Kto otrzymał immunitet?

Maciej Friedrich
25.03.2020 23:01
Ameryka Express 2: Kto odpadł w czwartym odcinku? Kto otrzymał immunitet?
fot. Instagram:@amerykaexpress.tvn

Za nami czwarty odcinek 2. edycji "Ameryki Express". Wiemy już, kto poradził sobie najgorzej i odpadł z programu, a która para wywalczyła immunitet i może czuć się bezpieczna. W programie jak zwykle nie zabrakło emocji.

"Ameryka Express" po raz kolejny bawi i emocjonuje widzów TVN. Za nami 4. już odcinek show, w którym gwiazdy wykonują przygotowane dla nich, często ekstremalne zadania w Ameryce Południowej. Uczestnicy walczą nie tylko z trudnymi wyzwaniami, ale także brakiem żywności i wycieńczeniem.

W 4. odcinku "Ameryki Express" jak zwykle nie zabrakło emocji. Producenci po raz kolejny zaserwowali uczestnikom porcję mocnych wrażeń. Pary zostały wymieszane i musiały znaleźć wspólny język, by wykonać zadania.

Ameryka Express 2: Co wydarzyło się w 4. odcinku?

Na początku zaserwowano lokalne przysmaki, takie jak...wołowy móżdżek i jądra. Zadanie dla wielu uczestników było nie do przejścia, przez co wystartowali do dalszych zadań ze sporym opóźnieniem. Jako pierwsza "ucztę" skończyła Patrycja Markowska.

Następnie pary musiały namówić określoną ilość pasażerów do wspólnej podróży jednym z dostępnych środków lokomocji. Po dotarciu na miejsce musieli znaleźć najstarsze drzewo w okolicy. Tam mieli otrzymać kolejne zadanie.

Pary musiały udać się na plantację aloesu i wycisnąć sok z jego liści. Najlepiej poradzili sobie Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał. Następnie uczestnicy udali się w poszukiwaniu miejsca, gdzie mogliby odpocząć i spędzić noc.

Do mety 4. odcinka bohaterowie mieli 140 kilometrów. Tam musieli między innymi zbierać ziarna kawy i przejechać na linie przez plantację. W ruch poszła czerwona flaga, którą przekazywano sobie, by opóźnić konkurencję. Ostatnim etapem było dotarcie z zapaloną świecą do wyznaczonego punktu.

Ameryka Express 2, odcinek 4: Kto odpadł z programu? Kto zdobył immunitet

W 3. odcinku "Ameryki Express" z programem nie pożegnała się żadna z par, a immunitet zdobyli Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał. Tydzień wcześniej pożegnaliśmy Iwonę Burnat i Reggiego Benjamina. W 4. odcinku nie zabrakło zwrotów akcji, a każda z par dała z siebie wszystko. Niestety, tym razem dwójka uczestników musiała pożegnać się z programem.

W 4. odcinku "Ameryki Express 2" odpadli Marcin Różalski i Bartosz Fabiński. Z immunitetu cieszyli się natomiast Paweł Deląg i Dariusz Lipka.

RadioZET.pl/MF