Zamknij

Ameryka Express 2: Kto odpadł w ósmym odcinku? [STRESZCZENIE]

Maciej Friedrich
22.04.2020 23:05
Ameryka Express 2: Kto odpadł w ósmym odcinku? [STRESZCZENIE]
fot. Mateusz Jagielski/East News

Za nami 8. odcinek "Ameryka Express 2". Kto odpadł z programu w środę 22 kwietnia 2020, a komu tym razem dopisało szczęście i dobiegł na metę jako pierwszy?

"Ameryka Express" gromadzi przed telewizorami ogromną liczbę widzów. Program powrócił w marcu z 2. sezonem oraz nową prowadzącą - Darią Ładochą. Uczestnicy dołączyli do zaciętego wyścigu po Gwatemali i Kolumbii. W 5. odcinku na pary czekały kolejne trudne wyzwania i przeciwności.

Ameryka Express 2: Streszczenie ósmego odcinka

W 8. odcinku 2. edycji "Ameryki Express" uczestnicy rywalizowali w kolumbijskiej Bogocie. Ich pierwszym zadaniem było sprzedanie przechodniom tradycyjnego kolumbijskiego przysmaku churros, po uprzednim samodzielnym usmażeniu słodkości. Następnie musieli rozmienić 1000 pesos na jak największą ilość monet wybitych w roku, w którym został wybity banknot.

Nagrodą dla par, które wykonały zadanie i najszybciej pojawiły się na mecie zadania, czekała szansa na zdobycie amuletu. Trzy pary musiały na rowerach wodnych zebrać części pytania i odpowiedzieć na nie. Chodziło o wiadomość, jaką każda z par otrzymała w 2. odcinku na latawcach. Rywalizacja była bardzo zacięta, a najlepiej poradziły sobie Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska i to one mogły cieszyć się z amuletu.

Kolejnym etapem był klasyczny wyścig, który sprawdzał językowe umiejętności uczestników oraz ich umiejętność organizacji. Pary musiały następnie znaleźć dla siebie nocleg. Po krótkim odpoczynku przyszła pora na kolejny wyścig po immunitet. Na miejscu zmierzyli się w tradycyjnej kolumbijskiej rywalizacji, polegającej na rzucaniu do tarczy, na której umieszczone zostały kapiszony.

Ameryka Express 2: Kto odpadł w ósmym odcinku?

Rywalizacja w 8. odcinku "Ameryki Express" była wyjątkowo zacięta, a zadania wycieńczyły bohaterów programu. Jako pierwsze na mecie pojawiły się Karolina i Marta, które otrzymały immunitet. Z programem musiała pożegnać się kolejna para. W 8.odcinku "Ameryki Express" nie odpadła żadna para, to posiadaczki immunitetu będą miały wpływ na to, kto może odpaść w kolejnym odcinku. Otrzymały bowiem czarną flagę.

RadioZET.pl/MF