Zamknij

Ameryka Express 2: Marcin Różalski wściekły na uczestników. "Je***a hipokryzja" [WIDEO]

Maciej Friedrich
19.03.2020 10:52
Ameryka Express 2: Marcin Różalski wściekły na uczestników. "Je***a hipokryzja" [WIDEO]
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ EAST NEWS

Marcin "Różal" Różalski bierze udział w 2. edycji "Ameryki Express". Bezkompromisowy zawodnik MMA ostro ocenił zachowanie innych uczestników show. Oberwało się także miejscowym. Co tak wzburzyło "Różala"?

Marcin "Różal" Różalski to bez wątpienia najbardziej rozpoznawalny uczestnik 2. edycji "Ameryki Express". Nie chodzi tylko o liczne tatuaże, które pokrywają nawet twarz sportowca, ale też jego ugruntowane poglądy, których broni z ogromnym zaangażowaniem. Choć nie wszyscy widzowie darzą zawodnika MMA sympatią, zyskał grono oddanych fanów.

Marcin nie boi się szczerości i okazywania uczuć, także złości. Wyraźnie było to widać w 3. odcinku programu, w którym uczestnicy ścigali się na szczyt czynnego wulkanu Pacaya w Gwatemalii. Temperaturę "Różalowi" podniosła nie tylko wyczerpująca wędrówka, ale też zachowanie innych uczestników.

 Ameryka Express 2: kto odpadł w trzecim odcinku? Kto otrzymał immunitet?  

Ameryka Express 2: Marcin Różalski ostro krytykuje innych uczestników

Marcin Różalski jest doskonale znany z miłości do zwierząt i walki o ich prawa. Sportowiec jest także przejęty kondycją środowiska naturalnego. Nic dziwnego, że "Różal" był oburzony, gdy podczas wędrówki pod górę spotkał parę miejscowych na koniach.

- Ku**a... 600 kilogramów i jeszcze na koniu (...) Wygodniej na nogach, a nie konia męczyć - ocenił surowo.

Nie mniejsze wzburzenie wywołał w Marcinie widok bałaganu, jaki na szczycie pozostawili inni uczestnicy "Ameryki Express". Jednym z zadań było ugotowanie jajek, a część zawodników nie posprzątała po sobie opakowań. Wściekły skwitował zachowanie kolegów i koleżanek krótko, ale bardzo dosadnie.

- Je***a hipokryzja - ocenił ostro.

Zgadzacie się z "Różalem"?

Zagłosuj

Zgadasz się z oburzeniem "Różala"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF