Zamknij

Ameryka Express 2: wypadek na planie programu. Interweniował lekarz

Maciej Friedrich
12.03.2020 09:43
Ameryka Express 2: wypadek na planie programu. Interweniował lekarz
fot. Mateusz Jagielski/East News

"Ameryka Express" to program, który często stawia uczestników w niebezpiecznych sytuacjach. Dotkliwie przekonał się o tym Reggie Benjamin, który na planie show uległ wypadkowi. Niezbędna była pomoc lekarza. Co się stało?

"Ameryka Express" powróciła na antenę, widzowie ponownie mogą oglądać celebrytów próbujących poradzić sobie nie tylko z przygotowanymi przez producentów zadaniami, ale także trudnymi warunkami, brakiem snu i koniecznością zapewnienia sobie pożywienia. W roli prowadzącej show zadebiutowała Daria Ładocha, która zastąpiła Agnieszkę Woźniak-Starak.

Uczestnicy "Ameryki Express" nigdy nie ukrywali, że udział w programie to nie tylko wspaniała przygoda, ale też wysiłek fizyczny oraz psychiczny. Dotkliwie przekonał się o tym Reggie Benjamin, który na wyprawę zabrał żonę Iwonę Burnat.  Indyjsko-amerykański piosenkarz podczas jednego z zadań doznał poważnego urazu.

Ameryka Express 2: Reggie Benjamin doznał groźnego urazu

Podczas jednego z zadań Reggie i jego żona musieli skorzystać z usług lokalnego przewoźnika. Kierowca autobusu nie przejmował się ograniczeniami prędkości czy stanem nawierzchni, pasażerowie podskakiwali więc w pojeździe jak na trampolinie.

- On jechał tak szybko i podskakiwał na wybojach, to było przerażające - relacjonoawła Iwona Burnat.

Niestety, szalona jazda okazała się tragiczna w skutkach dla Benjamina. Jak sam stwierdził, na wybojach "wykręcił sobie kręgosłup".

- Dwa razy uszkodziłem sobie kręgosłup (...) Miałem dwa poważne wypadki samochodowe i doznałem urazu karku, więc moje plecy są bardzo wrażliwe, nie dałem rady, po prostu nie mogłem się ruszać - narzekał Reggie.

Niezbędna była interwencja lekarza, który zabrał uczestnika do hotelu i zrobił mu zastrzyk. Mino urazu Reggie podjął decyzję o pozostaniu w programie. Jednak para dotarła na metę ostatnia i pożegnała się z programem.

Zagłosuj

Oglądasz "Ameryka Express"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/se.pl/MF