Zamknij

Ameryka Express 2: kto odpadł w trzecim odcinku? Kto otrzymał immunitet?

Judyta Wanicka
18.03.2020 23:10
Ameryka Express
fot. Instagram:@amerykaexpress.tvn

"Ameryka Express 2", odcinek 3. już za nami. Kto poradził sobie najgorzej i odpadł z programu, a komu dopisało szczęście i wywalczył sobie immunitet? 

Trzeci odcinek programu "Ameryka Express 2" nie dla wszystkich skończył się jednakowo szczęśliwie. W zeszłym tygodniu z programem pożegnali się Iwona Burnat i Reggie Benjamin, którzy mieli problemy z każdym zadaniem i jako ostatni dotarli na metę w San Pedro. Która para podzieliła ich los i odpadła w 3. odcinku "Ameryka Express 2"?

Ameryka Express 2: Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał zdobyli immunitet 

W programie gwiazdy miały za zadanie wejść na czynny wulkan Pacaya w południowej Gwatemali, wznoszący się powyżej 2500 metrów nad poziomem morza. Musieli tam ugotować jajka na skałach wulkanicznych, pod którymi buzowała lawa i wrócić z nimi do stolicy. Pierwsi na metę dotarli bracia Collins, potem Marcin Różalski i Bartosz Fabiński, a jako trzecie - Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska.

W dalszej części rywalizacji uczestnicy musieli wykazać się celnym okiem w rzucaniu podkowami oraz spostrzegawczością podczas odszukiwania par butów w wielkim stosie obuwia. Najlepiej poradzili sobie Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał. W nagrodę para otrzymała od prowadzącej Amulet. 

Ameryka Express 2 - odcinek 3: nikt nie odpadł z programu 

Ostatni etap polegał na przebrnięciu przez miejską dżunglę, jaką jest Gwatemala City w godzinach szczytu. Oczywiście z koszykiem jajek ugotowanych na wulkanie. Trudności duetom przysparzała nieznajomość języka hiszpańskiego - angielski okazywał się na ogół nieprzydatny.

Gdy po wielu perypetiach pary dotarły na miejsce, okazało się, że zasady gry uległy zmianie. O tym, kto otrzyma immunitet, decydowała liczba prawidłowo ugotowanych jajek. Daria Ładocha skrupulatnie sprawdzała każdą sztukę. Ponownie bezkonkurencyjni okazali się Małgorzata i Ernest. W sumie udało im się ugotować aż 14 jaj i brawurowo zgarnąć immunitet. 

Pozostali uczestnicy mieli mniej szczęścia, ale ostatecznie wszystkim udało się ukończyć misję. Dzięki temu w 3. odcinku "Ameryka Express" nie odpadła żadna z par. 

Zagłosuj

Oglądasz "Ameryka Express 2"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw