Zamknij

Ameryka Express 2 FINAŁ: Kto wygrał program? Co działo się w finale?

Maciej Friedrich
27.05.2020 23:04
Ameryka Express 2 kto wygrał program finał progamu?
fot. Mateusz Jagielski/East News

"Ameryka Express 2": kto wygrał w finale? Za nami finał 2. edycji "Ameryki Express". Kto wygrał w finale sezonu? W ostatnim odcinku nie zabrakło emocji, a rywalizacja nabrała niesamowitego tempa. Kto zwyciężył w finale?

"Ameryka Express" po raz kolejny elektryzowała fanów. Drugi sezon show, w którym gwiazdy i ich kompani zmagają się z zadaniami, a przede wszystkim trudnościami związanymi z przebywaniem w ekstremalnych warunkach, przyciąga przed ekrany rzesze fanów. Widzieliśmy zwroty i upadki, ale zwycięska para może być tylko jedna. Prowadząca program Daria Ładocha po raz pierwszy powita na mecie zwycięską parę.

Jak zwykle przed parami stanęły trudne wyzwania. Uczestnicy musieli między innymi dostać się na wulkan. Bracia Collins, Karolina Pisarek i Marta Gajewska Komorowska oraz Paweł Deląg i Dariusz Lipka musieli między innymi wykąpać się w błocie. Choć nie zabrakło dobrej zabawy, finał musiał wyłonić zwycięzcę. Wbrew pozorom panom wcale nie było łatwiej.

 Ameryka Express: W programie doszło do wpadki. Widzowie nie kryją oburzenia

Ameryka Express 2: Kto zwyciężył w finale?

Rywalizacja w finale 2. edycji "Ameryki Express" mogła podobać się widzom. Gwiazdy pałają do siebie sympatią, ale w walce o zwycięstwo dawały z siebie wszystko. Doskonale było to widać w finałowych konkurencjach. Nie brakowało stresu i silnych emocji. Karolina i  Marta jako pierwsze dotarły na metę i wiedziały, że walczą o zwycięstwo. Niestety, Paweł Deląg pożegnał się z rywalizacją tuż przed końcem.

Rozlicz PIT i pomóż podopiecznym Fundacji Radia Zet!

Paweł Deląg i Dariusz Lipka pożegnali się z show, pozostałe pary stoczyły zażartą walkę o zwycięstwo. Uczestnicy musieli między innymi wykonać tradycyjną potrawę, uprzednio kompletując składniki. Obie finałowe pary robiły wszystko by sprostać zadaniu. Następnie gracze szukali hasła, co przysporzyło im stresu. Karolina i Marta pomagały rywalom w zadaniu wymagającym nurkowania. Jednak to bracia Collins zdobyli amulet o wartości 30 tysięcy złotych. To jedna nie była gwarancja wygranej.

Zwycięzcami 2. edycji "Ameryki Express" zostały Karolina Pisarek i Marta Gajewska Komorowska. Gratulujemy!

RadioZET.pl/MF