Zamknij

Ameryka Express 2: uczestnicy wzięli ślub w programie. Kto powiedział sobie "tak" przed kamerami?

Judyta Wanicka
04.03.2020 11:07
Ameryka Express 2
fot. Instagram:@amerykaexpress.tvn

Ślub w "Ameryka Express 2"! Para uczestników - Małgorzata Heteryk i Ernest Musiał pobrali się na planie podróżniczego show. Ceremonię będzie można zobaczyć w programie.

Program "Ameryka Express 2" pojawi się na antenie TVN już środę, 4 marca 2020. Prowadząca Daria Ładocha obiecuje, że w nowej edycji nie zabraknie emocji i zaskakujących wydarzeń. Widzowie będą świadkami zmagań podczas survivalowej podróży przez Gwatemalę i Kolumbię. W jednym z odcinków dojdzie nawet do ślubu!

Ameryka Express 2: ślub Małgorzaty Heretyk i Ernesta Musiała

Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał to para uczestników, która pobrała się na planie "Ameryki Express 2". Bohaterowie paradokumentalnego serialu "19+" niedawno ogłosili zaręczyny. Nie chcieli jednak zwlekać i zdecydowali się na zaślubiny w trakcie podróży.

Aktorzy nie chcą zdradzić, jak wyglądała ceremonia - można się jednak spodziewać, że nie będzie to tradycyjna uroczystość. Biorąc pod uwagę, że wyprawa przebiega w krajach Ameryki Środkowej i Południowej, Małgorzata i Ernest prawdopodobnie zdecydowali się na jakiś miejscowy rytuał.

Wzięliśmy ślub w jednym z odcinków. Żeby dowiedzieć się, kto nam go udzielił, trzeba oglądać program - powiedział w rozmowie z Newserią Lifestyle Ernest Musiał.

Gwiazdy "19+" są w trakcie przygotowań do prawdziwej uroczystości w Polsce. Na razie jednak nie chcą zdradzać terminu.

Zagłosuj

Będziesz oglądał/a "Ameryka Express 2"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw