Zamknij

Ameryka Express 2020: Daria Ładocha o zastąpieniu Agnieszki Woźniak-Starak. "Nie uniknę porównań" [WIDEO]

Maciej Friedrich
26.02.2020 14:14
Ameryka Express 2020: Daria Ładocha o zastąpieniu Agnieszki Woźniak-Starak. "Nie uniknę porównań" [WIDEO]
fot. materiały prasowe/RadioZET.pl

"Ameryka Express" ponownie zagości na antenie TVN wiosną. W uwielbianym przez widzów show nie zobaczymy Agnieszki Woźniak-Starak. W roli prowadzącej zastąpi ją Daria Ładocha. W wywiadzie dla RadioZET.pl blogerka zdradziła jakie uczucia towarzyszą jej w związku z zastąpieniem znanej prezenterki.

"Ameryka Express" ma być jednym z najważniejszych elementów wiosennej ramówki TVN. Telewizyjne reality show, w którym gwiazdy mierzą się z różnorodnymi zadaniami w często bardzo trudnych warunkach, cieszył się ogromną popularnością. W najnowszej odsłonie do walki o wygraną staną między innymi: Karolina Pisarek, Patrycja Markowska, Grażyna Wolszczak i Marcin "Różal" Różalski.

 Wpadka w zwiastunie "Ameryka Express 2"? Wyszło na jaw, kto odpadnie pierwszy  

Ameryka Express 2020: Daria Ładocha o zastąpieniu Agnieszki Woźniak-Starak

Wielu widzów nie kryło smutku po pojawieniu się informacji, że w roli gospodyni "Ameryki Express" nie zobaczymy Agnieszki Woźniak-Starak. Prezenterka po tragicznej śmierci męża Piotra Woźniaka-Staraka postanowiła wycofać się z pracy w telewizji.

Stacja TVN zadecydowała, że rolę prowadzącej przejmie blogerka i autorka książek Daria Ładocha. Z pewnością zajęcie miejsca po bardzo lubianej przez widzów Agnieszce Wźniak-Starak nie jest łatwym zadaniem. W rozmowie z RadioZET.pl Daria opowiedziała, jak czuje się przed debiutem w "Ameryce Express".

RadioZET.pl/MF