Zamknij

Ameryka Express: Dwóch uczestników zagubiło się w podróży

Sylwia Wamej
04.03.2020 23:03
Ameryka Express
fot. Mateusz Jagielski/East News

"Ameryka Express" ruszyła pełną parą.  Niestety, dwójka uczestników była nieźle zestresowana. Wszystko przez to, że ich partnerzy zagubili się podczas podróży. O kim mowa? I kto odpadł z pierwszego odcinka?

Ameryka Express: Patrycja Markowska i Paweł Deląg zagubili się w podróży

"Ameryka Express" ruszyła. Osiem celebryckich par wybrało się w podróż po Ameryce Południowej i Środkowej, a dokładnie do Gwatemali i Kolumbii, gdzie będą rywalizować ze sobą w różnych konkurencjach. W pierwszym odcinku dwójka uczestników była nieźle zestresowana, ponieważ ich partnerzy nie dolecieli na czas. Mowa o Patrycji Markowskiej, która jest w parze z Żanetę Luberą oraz Pawle Delągu, który jest w parze z Dariuszem Lipką. Lipka i Lubera sami weszli na dużą górę, aby zabrać plecaki, a następnie móc przepakować się. "Patrycja, wisisz mi masaż" - żartowała Żaneta.

Żaneta i Dariusz na szczęście otrzymali wiadomość od swoich partnerów. Zagubieni znaleźli się na lotnisku, ale nie na tym właściwym. W dodatku w innym kraju - na Kostaryce. Pikanterii dodaje fakt, że Patrycja Markowska i Paweł Deląg kiedyś byli razem. "Poznała nas Renata Gabryjelska" - mówili w "Ameryce Express".

Ameryka Express: Kto odpadł z programu?

Patrycja Markowska i Paweł Deląg na szczęście dotarli do programu, jednak musieli przejść dokładnie przez takie same zadania, jak pozostali uczestnicy. Zagubieni uczestnicy, zamiast plecaków musieli dźwigać ciężkie walizki. W pierwszym odcinku zwyciężyli Grażyna Wolszczak z synem Filipem. Jak się okazuje, przez to, że dwóch uczestników zagubiło się, żadna para nie odpadła z programu.

Zagłosuj

Oglądałeś/ łaś pierwszy odcinek "Ameryka Express"?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZEt.pl/SW