Zamknij

Ameryka Express: Grażyna Wolszczak opowiedziała o śmierci męża. Wróciły trudne wspomnienia

Sylwia Wamej
16.04.2020 17:35
Grażyna Wolszczak
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Grażyna Wolszczak odpadła razem z synem Filipem w środowym odcinku programu "Ameryka Express". Gwiazda "Na Wspólnej" w programie zdobyła się na szczere wyznanie dotyczące śmierci jej męża - Marka. Nie zabrakło bolesnych i trudnych wspomnień.

Ameryka Express: Grażyna Wolszczak opowiedziała o śmierci męża

Grażyna Wolszczak, która była w parze ze swoim synem Filipem odpadła w ostatnim odcinku "Ameryka Expres". Gwiazda w programie postanowiła poruszyć bolesne wspomnienia związane ze śmiercią męża Marka Sikory, z którym ma syna Filipa.

"Dostałam któregoś dnia telefon, że Marek nie żyje: mój mąż, ojciec Filipa, człowiek, który nie chorował. Nie było żadnego powodu, żeby stało się tak, jak się stało. No ale się stało. Podniesienie się z tego było dosyć trudnym doświadczeniem" - wyjaśniała aktorka.

Smutnymi wspomnieniami podzielił się też Filip. "Starałem się mamę podnieść na duchu i jeszcze siebie w tym. To był trudny okres, ale na pewno jakoś to mnie ukształtowało" - wyznał syn Grażyny Wolszczak.

Grażyna Wolszczak po śmierci męża została sama z 7-letnim synem Filipem

Marek Sikora miał udar mózgu. Grażyna Wolszczak została wtedy sama z 7-letnim Filipem. Razem udało im się pokonać najgorsze chwile. W programie widać było, że są ze sobą bardzo zżyci. Grażyna Wolszczak często zwracała się do syna w pieszczotliwy sposób, a on z kolei był dla mamy bardzo wyrozumiały.

Zagłosuj

Oglądasz program "Ameryka Expres"?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZet.pl/SW