Zamknij

Ameryka Express: Iwona Burnat i Reggie Benjamin odpadli z programu

Sylwia Wamej
12.03.2020 08:44
Ameryka Express
fot. Mateusz Jagielski/ East News

W drugim odcinku "Ameryka Express" nie zabrakło wielkich emocji. Z programem jako pierwsi pożegnała się gwiazda programu "Żony Hollywood"- Iwona Burnat i jej ukochany- Reggie Benjamin.

Ameryka Express: Małgosia Heretyk popłakała się podczas zadania

Drugi odcinek "Ameryka Express" przyniósł mnóstwo emocji. Uczestnicy musieli nauczyć się ludowego tańca Majów, a później zwerbować do wspólnej zabawy określoną ilość osób. Małgosia Heretyk nie poradziła sobie z presją zadania. Nikt nie chciał z nią zatańczyć, co doprowadziło ją do płaczu.

"Karolina mi wzięła chłopaka, który siedział tutaj. K*rwa, jakby miała mało" - mówiła rozgoryczona uczestniczka "Ameryka Express". Oczywiście w programie nie zabrakło kłótni braci Collins. Bracia już w pierwszym odcinku pokłócili się ze sobą. Również i tym razem nie szczędzili sobie ostrych słów.

Iwona i Reggie również nie mogli narzekać na brak emocji w trakcie drugiego odcinka.

"On jechał tak szybko, że like cały bus szedł na bok. It was scary, I thought we were gonna umrzeć" - mówiła rozemocjonowana Iwona.

Ameryka Express: Iwona i Reggie opuścili program

Zresztą Iwona i Reggie przez cały odcinek mieli problemy ze zrealizowaniem zadań. Reggie miał problemy z plecami. Stwierdził, że nie może spać na podłodze i nie może już dłużej maszerować. Małżeństwo musiało wezwać lekarza. Nie obyło się bez zastrzyka.  Para mimo trudności zdrowotnych, zdecydowała się kontynuować zadanie.

Niestety, gwiazda "Żon Hollywood" Iwona Burnat i jej mąż jako ostatni dotarli do mety odcinka w Central Parku w San Pedro i to oni musieli opuścić program.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET -

RadioZet.pl/SW