Zamknij

Ameryka Express: Paweł Deląg i Patrycja Markowska spotkają się na planie? Kiedyś byli parą

Judyta Wanicka
26.09.2019 13:23
Paweł Deląg
fot. Instagram:@paweldelag

Program "Ameryka Express" wraca na antenę TVN wiosną 2020 roku. Tymczasem padają kolejne nazwiska uczestników drugiej edycji. Wiadomo, że w programie pojawi się Paweł Deląg, który w podróż zabierze syna. Wszystko wskazuje na to, że aktor spotka na planie swoją miłość sprzed lat, Patrycję Markowską. Czy wyjdzie niezręcznie?

Nowe odcinki programu "Ameryka Express" zapowiadają się bardzo ciekawie. Tym razem celebryci i ich partnerzy będą rywalizowali w egzotycznej Kolumbii. Znamy już pierwsze gwiazdy, które wystąpią w drugiej edycji "Ameryki Express". Będą to: Grażyna Wolszczak, Marcin Różalski, Karolina Pisarek, Rafał i Grzegorz Collinsowie oraz Paweł Deląg i jego syn Paweł Junior. Coraz głośniej robi się o tym, że do show ma dołączyć Patrycja Markowska. Jeśli tak się stanie, w programie spotkają się byli kochankowie. Mało kto wie, że Paweł Deląg i Patrycja Markowska kiedyś byli parą.

Ameryka Express: Paweł Deląg i Patrycja Markowska razem w programie

Pawele Deląg potwierdziła już obecność w programie. Do Ameryki Południowej zamierza zabrać swojego syna, Pawła Deląga Juniora, który właśnie stawia pierwsze kroki w produkcji filmowej. Udział w "Ameryce Express" może być dla przystojnego 27-lakta furtką do telewizyjnej kariery. Z kolei dla jego ojca - okazją do wspomnień dawnej miłości.

Wiele wskazuje na to, że Paweł Deląg spotka się na planie z Patrycją Markowską, z którą kiedyś był związany. Aktor i wokalistka byli w związku ponad 15 lat temu. Patrycja Markowska miała wtedy 22 lata i zaczynała karierę muzyczną. Z kolei Paweł Deląg należał już do aktorskiej czołówki polskiego kina.

Na razie nie wiadomo, kto będzie towarzyszył Patrycji Markowskiej w "Ameryce Express". Raczej nie będzie to jej mąż, aktor Jacek Kopiczyński, który ma na razie inne zobowiązania zawodowe. Przypomnijmy, że para ma ze sobą 11-letniego syna Filipa.

Paweł Deląg i Patrycja Markowska byli kiedyś w związku

Jak będzie wyglądało spotkanie Pawła Deląga z Patrycją Markowską na planie "Ameryki Express"? Byli zakochani okażą sobie serdeczność i przywitają się całusem czy może powieje chłodem? Para rozstała się lata temu po kilku miesiącach związku. Podzielić miały ich rożne zapatrywania na związek. Córce Grzegorza Markowskiego marzył się stabilny związek na wzór jej rodziców. Paweł Deląg nie ukrywał, że ponad wszystko ceni sobie swobodę. Mimo rozstania, nie ma między nimi cienia żalu i wzajemnych pretensji. Paweł Deląg i Patrycja Markowska do dziś żyją na przyjacielskiej stopie.

Doszliśmy do wniosku, że jeśli będziemy dłużej razem, to się pozabijamy. Zrobimy sobie emocjonalną krzywdę. Skończyliśmy związek w momencie, kiedy zachowaliśmy dla siebie jeszcze dużo dobrych uczuć - mówił w wywiadzie Paweł Deląg. Takie rozstanie jest trudne, ale dobre, z klasą. Dzięki temu nadal się przyjaźnimy, chodzimy na piwo, tańczymy, nawet flirtujemy - podkreślił.

Można więc się spodziewać, że Paweł Deląg i Patrycja Markowska będą zachowywali się jak para starych, dobrych przyjaciół. Może nawet zdradzą coś, czego jeszcze nie wiedzieliśmy o ich związku.

Zagłosuj

Będziesz ogladał kolejną edycję "Ameryki Express"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw