Zamknij

Ameryka Express 2: Paweł Deląg oburzony zadaniem w programie. "Co to jest za czelendż"

Maciej Friedrich
26.03.2020 10:47
Ameryka Express 2: Paweł Deląg oburzony zadaniem w programie. "Co to jest za czelendż"
fot. Mateusz Jagielski/East News

Za nami 4. odcinek "Ameryki Express". Producenci jak zawsze starali się postawić przed uczestnikami ekstremalne zadania. Jedno z nich wyjątkowo nie spodobało się biorącemu udział w show Pawłowi Delągowi. Aktor nie omieszkał skrytykować pomysłu.

"Ameryka Express" powróciła do ramówki TVN i po raz kolejny wzbudza emocje wśród widzów. Kolejna para odpadła z dalszej rywalizacji, a trzeba przyznać, że uczestnicy dają z siebie wszystko i wykorzystują każdą okazję, by wyprzedzić konkurentów.

Scenarzyści "Ameryki Express" przyzwyczaili widzów do tego, że wymyślają dla uczestników zadania różnorodne i sprawdzające zarówno ich kondycję fizyczną, jak i odporność psychiczną. Często na tyle ekstremalne, że nie każdy jest w stanie przemóc się, aby sobie z nimi poradzić. Nie inaczej było w 4. odcinku. Wyzwanie przygotowane dla bohaterów przerosło wiele osób.

Ameryka Express 2: Paweł Deląg krytykuje zadanie z 4. odcinka

Na początku 4. odcinka prowadząca "Amerykę Express" Daria Ładocha wymieszała pary i poinformowała o pierwszym zadaniu. Przed uczestnikami pojawiły się talerze z przysmakami z Gwatemali: móżdżkami, jądrami oraz smażoną świńską skórą. Osoby, które jako pierwsze opróżniły talerz, mogły ruszać w dalszą drogę.

Oryginalny posiłek pokonał wielu zawodników. Bracia Collins od razu stwierdzili, że nie podołają zadaniu, podobnie jak Marcin Różalski. Wyjątkowo oburzony pomysłem na wyzwanie był aktor Paweł Deląg.

- To jest głupie zadanie polegające na tym, żeby się przymuszać do czegoś. Co to jest za czelendż - komentował wzburzony.

O wiele odważniejsze były panie, które nieźle poradziły sobie z "ucztą". Marta Gajewska-Komorowska przepłaciła jednak zjedzenie posiłku kłopotami żołądkowymi.

Co sądzicie o zadaniu postawionemu przed uczestnikami "Ameryki Express"?

Zagłosuj

Oglądasz "Ameryke Express"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF