Zamknij

Ameryka Express. Wielkie zaskoczenie w programie. Kto odpadł w 6. odcinku?

Sylwia Wamej
08.04.2020 23:05
Ameryka Express
fot. Mateusz Jagielski/ East news

"Ameryka Express" to program, który budzi mnóstwo emocji. W szóstym odcinku uczestnicy zobaczyli najpiękniejsze miejsca w  Gwatemali- położoną na jeziorze wyspę Flores, ruiny miasta Majów, czyli słynny Tikal, oraz San Felipe Castillo nad jeziorem Izabal". Jak co tydzień nie zabrakło ekstremalnych zadań, z którymi zmierzyli się uczestnicy. Jak się okazuje, w dzisiejszym odcinku nie odpadł nikt.

Ameryka Express: Kto odpadł z programu?

"Ameryka Express" to program lubiany przez widzów, którzy mogą podejrzeć, jak ich ulubieńcy ze szklanego ekranu radzą sobie w ekstremalnych sytuacjach na obcym kontynencie. Tym razem bohaterowie show musieli odnaleźć się w Gwatemali. Wydawać by się mogło, że z programem pożegna się jedna para. Jednak w dzisiejszym odcinku, po otwarciu czarnej koperty, nikt nie odpadł i obyło się bez eliminacji.

Pierwsze zadanie w odcinku wymagało od uczestników umiejętności matematycznych. Rozwiązali zagadkę przy użyciu cyfr Majów. To zadanie okazało się bardzo trudne dla uczestników. Pary, które odgadły zagadkę, ścigały się dalej ze swoim osobistym tuktukiem. Później ułożyli piramidę Majów z ogromnych przestrzennych puzzli.

Jednak to wieczór okazał się ogromnym wyzwaniem dla uczestników. Ich wyścig zakończył się w szczerym polu, co spowodowało dość duży niepokój. Pary trafiły na skrajne miejsca do noclegu – zakład kamieniarski produkujący nagrobki, czy pomieszczenie bez wody i prądu, gdzie dania podaje się na liściach.

Ameryka Express: "Różal" i Fabijański w tajemnicy podążają za innymi uczestnikami

W 6. odcinku widzowie zobaczyli też  zmagania „Różala” i Bartosza Fabińskiego, którzy w tajemnicy podążali za uczestnikami gry. Nie mogli zdradzić im swojej obecności Musieli dotrzeć niezauważeni do mety, której lokalizacja nie jest nikomu znana. By dowiedzieć się, w jakim miejscu się znajduje, pary musiały wykonać misję z kakaowcem, podczas której odkryły dokładny adres mety.

Zagłosuj

Oglądałeś/ łaś "Ameryka Express"?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/SW