Zamknij

"Ameryka da się lubić" to nowy program w TVP2. Wiadomo, kto zastąpi Monikę Zamachowską

Judyta Wanicka
11.03.2020 11:56
Europa da się lubić
fot. Dariusz Lewandowski/East News

"Ameryka da się lubić" to nowa wersja dawnego "Europa da się lubić", który prowadziła Monika Richardson-Zamachowska. Dwójka postanowiła wskrzesić hitowy program sprzed lat, ale tym razem poświęcić go zwyczajom panującym w USA. Wiadomo, już, kto poprowadzi "Ameryka da się lubić".

Ameryka da się lubić - nowy program zamiast "Europa da się lubić"

Program "Ameryka da się lubić" będzie nawiązywał formułą do znanego widzom Dwójki talk-show "Europa da się lubić", który emitowany był w latach 2003-2008 oraz 2019. Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, do programu będą zapraszani Amerykanie mieszkający w Polsce oraz goście specjalni, którzy opowiedzą o zwyczajach panujących w swojej ojczyźnie. 

Z informacji serwisu wynika, że "Ameryka da się lubić" nie poprowadzi już znana z europejskiej edycji Monika Zamachowska. Po koniec października prezenterka straciła pracę w "Pytaniu na śniadanie" i pożegnała się z telewizją publiczną. Wirtualnemedia nieoficjalnie podają, że prowadzącą "Ameryka da się lubić" będzie Ida Nowakowska, jedna z gospodyń "Pytania na śniadanie" oraz jurorka "Dance Dance Dance". Wybór jest nieprzypadkowy, ponieważ tancerka mieszkała i studiowała w Stanach Zjednoczonych oraz poślubiła rodowitego Amerykanina. 

Ameryka da się lubić - kiedy i o której pierwszy odcinek?

Premiera show "Ameryka da się lubić" w TVP2 planowana jest na 25 kwietnia 2020 roku. Program będzie emitowany w soboty o godzinie 20:05. Jak dowiedziały się Wirtualnemedia.pl, powstaną cztery odcinki talk-show. Obecnie trwają castingi do "Ameryka da się lubić". Chętni do wzięcia udziału powinni posiadać obywatelstwo USA, aktualnie mieszkać w Polsce i mówić po polsku w stopniu komunikatywnym. 

Zagłosuj

Będziesz oglądał "Ameryka da się lubić"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw